בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שלישי, 24 במרץ 2015

לימודים פיננסיים כלליים - יתרונות, מטרות ויעדים

מה הם לימודי העשרה פיננסיים כלליים? למי הם מיועדים ומהי מטרת הלימודים? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

לימודים פיננסיים כלליים –רקע כללי


לימודים פיננסיים כללים הינם לימודי העשרה המיועדים לכל אחד ואחת מאיתנו, והם עוסקים במגוון נרחב של היבטים כלכליים הנלווים לחיינו. לימודים אלו מועברים באמצעות סדנאות העשרה, מפגשי הדרכה אישיים או קבוצתיים ומפגשי אימון כלכלי אישי. מטרת הלימודים היא להעניק לכל אחד ואחת מאיתנו את "ארגז הכלים" הנכון בנוגע לקבלת החלטות כלכליות עימן אנו נתקלים במהלך החיים, וכמו כן, להעמיד לרשות כל אחד ואחת מאיתנו את הידע הבסיסי בנוגע לאופן בו אנו מנהלים ומתנהלים עם המקורות הכלכליים העומדים לרשותנו. 

לימודים פיננסיים כלליים- למי הם מיועדים?


לימודים פיננסיים כלליים מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לדעת יותר על האופן בו מתנהל הכסף בעידן המודרני והגלובאלי בו אנו חיים. במקביל, תוכלו למצוא ממגוון נרחב של מסגרות חינוך פיננסי המיועדות לקהלי יעד שונים ומגוונים, לרבות, לימודים פיננסים למשפחות, לימודים פיננסים לניהול נכון של בית העסק הקטן או הבינוני, סדנאות חינוך פיננסי לילדים ועוד.

לימודים פיננסיים- כל היתרונות

סדנאות החינוך הפיננסי מעמידות לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות, בכל הנוגע להבנת האופן בו ניתן לנהל את תקציבכם האישי, העסקי או המשפחתי. נושאי הלימוד המועברים במהלך הסדנאות ושיטות ההדרכה השונות כוללים נושאים כגון: תכנון תקציב, ניהול תקציב, היכרות עם מושגי יסוד בתחום הכלכלי, היכרות עם אפיקי החיסכון העומדים לרשותכם, טיפים לצרכנות נבונה ועוד. נושאים אלו ואחרים, מאפשרים לכם אחד ואחת מכם ליהנות מהיתרונות הכלכליים הבאים:

  • רכישת ידע בסיסי וכלל עם התחום הפיננסי
  • רכישת "כלים" יישומיים לתכנון תקציב אישי, עסקי או משפחתי
  • רכישת ידע מקיף בכל הנוגע לדרכי התמודדות עם האוברדראפט (מינוס (בחשבון העו"ש

ועוד מגוון נרחב של יתרונות כלכליים אשר יסייעו לכם לייעל את האופן בו אתם מנהלים את כספכם ותקציבכם האישי, העסקי או המשפחתי.

לימודים פיננסיים- הדרך החכמה לצמיחה כלכלית!

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע איכותי ומגוון של מסלולי לימוד בתחום הפיננסיים. בכל אחד ממסלולי הלימוד המוצעים לכם, תוכלו למצוא צוות מדריכים מקצועי ומיומן המגיע מענף הפיננסים, לרבות, תחומי הבנקאות, תחומי השקעות ההון ותחומי הצרכנות.

הידע המקצועי אליו תיחשפו במהלך הסדנאות והקורסים השונים המוצעים לכם בתחום החינוך הפיננסי, יסייעו גם לכם לפעול למען צמיחה כלכלית. מרבית הקורסים והסדנאות מוצעים לכם במסגרת האימון האישי. מסגרת זו ממקדת את נושאי הלימוד בהתאם למצבכם הכלכלי הנוכחי ובהתאם למקום בו תרצו למצוא את עצמכם ברמה הכלכלית במהלך השנים הקרובות.

לסיכום, סדנאות החינוך הפיננסי מותאמות באופן אישי לכל אחד ואחת מכם, וכפועל יוצא מכך, הן מעמידות לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות אשר יובילו אתכם לדרך חכמה יותר ויעילה ביותר לתכנון וניהול התקציב האישי, העסקי או המשפחתי שלכם.


אין תגובות:

פרסום תגובה