בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שלישי, 24 במרץ 2015

שלוש דרכים זולות לבלות בחופשת סמסטר

נגמרו המבחנים והמטלות והגיע הזמן שלכם לנוח ולבלות

קשים הם חיי הסטודנט ברוב המכריע של ימות השנה. סטודנטים, במיוחד במדינת ישראל, חיים במרוץ מעגלי מתיש ובלתי נגמר בין לימודים אינטנסיביים, מטלות ומבחנים, עבודות קשות שלעתים קרובות הן פיזיות, וניסיון לשמור על חיי חברה ומערכת יחסים פעילים. וכך יוצא שבמשך שבעה ימים בשבוע, במרבית החודשים בשנה אנחנו רצים אחרי הזנב של עצמנו, חוסכים אגורה לאגורה, לומדים עד שאנחנו לא יכולים יותר, מזניחים את הדירה והחברה שלנו בתקווה שתסתיים כבר תקופת המבחנים. ואז, לבסוף, מגיעה התקופה המיוחלת חופשת הסמסטר. ואחרי כל מה שעובר עלינו בשגרה מגיע לנו לנוח, ויותר מזה מגיע לנו לבלות קצת כיאה לגיל הצעיר שלנו.

הבעיה לבלות זה לעתים קרובות עסק לא זול

לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את כל מה שסטודנט ממוצע מכיר מקרוב סטודנטים לא מצטיינים בהרבה מאוד כסף. מרבית הסטודנטים נמצאים כלכלית ממש על הקצה בין תשלומי הדירה, החשבונות ושכר הלימוד ובין הזמן המועט שנשאר להם בשביל לעבוד. לכן יוצא שלא תמיד נשאר מספיק כסף לבילוי ארוך ומתמשך בחופשת סמסטר ולפני שאתם מתבאסים, הנה כמה טיפים על איך לבלות בחופשת הסמסטר בלי לחורר את הארנק המחורר גם ככה.

שלוש הצעות לחופשות סמסטר מהנות וזולות

-       בילויים זולים בכל הארץ זה שאתם בחופשת סמסטר לא אומר שהפסקתם להיות סטודנטים. עכשיו, כשיש לכם זמן פנוי הגיע הזמן לבדוק מהן הטבות הסטודנטים האלה שתמיד מספרים לכם עליהם. אנחנו ממליצים בחום לברר על הכל ממסעדות וסרטים ועד כניסה ללונה-פארקים. בילוי איכותי שכזה יכול לגרום לחופשת סמסטר שלמה להיראות כמו חוויה מצוינת בהסתכלות אחורה. לבלות עם ההורים ההורים שלכם מתגעגעים אליכם ורוצים לבלות אתכם וחופשת הסמסטר היא כמעט ההזדמנות היחידה בסיטואציה הנוכחית. יותר מכל דבר אחר זה חשוב לבלות איתם ולהקדיש קצת זמן גם להם במרוץ שלכם. חוץ מזה, מה אכפת לכם ברוב המקרים הם משלמים וזה לא כאילו אתם סובלים. לפני שיקולים של אינטרסים בילוי עם ההורים זה כיף וחשוב אבל אם אפשר לבלות ולשלם פחות אז למה לא?
-       לטוס לחו"ל כן כן, לא התבלבלתם. הכנסנו פה טיסה לחו"ל כי במציאות של היום אפשר לטוס במחירים מגוחכים לחופשות קצרות של כמה ימים באמצע חופשת הסמסטר ולצבור כוחות לסמסטר שלם אחר כך. רק תחפשו דילים לאירופה באתרים מתאימים ותראו שכמה ימים ביעד אטרקטיבי יעלו לכם לא הרבה יותר מכמה ימים בתל אביב. אם אתם לא מאמינים תבדקו.

מגיע לכם לבלות, ומגיע לכם גם להשקיע בזה


בהתחשב בסמסטר שקרב עליכם לטובה, ובסמסטר הקשה מאחוריכם מגיע לכם להשקיע קצת בעצמכם. אל תשללו גיחה קצרה לחו"ל, אבל גם אם לא נצלו את הגיל שלכם ואת מעמדכם כסטודנטים, ותיהנו קצת, זה מגיע לכם. למציאת טיסות זולות ודילים לאירופה באתר UP לחצו כאן

אין תגובות:

פרסום תגובה