בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 10 בדצמבר 2014

קורסים מקצועיים בתחום הסלולר

בשנתיים האחרונות ניתן לזהות עליה ניכרת במספר הנרשמים אל קורסים מקצועיים של תיקון אייפון ומכשירים סלולאריים עם מערכת הפעלה אנדרואיד. בנוסף, ניתן לאתר אנשים רבים הנרשמים אל קורסים בתחום פיתוח סלולארי. פעולות אלו ממחישות לנו את המהפכה הסלולארית והצורך של הצרכנים בשירותי תיקונים ופיתוח.

לימודים במקום מקצועי- בחירה מוקפדת

קיימות משרות רבות בתחום התיקונים של האייפונים לצד משרות רבות בתחום פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד. הדרישה גדולה ואנשים רבים נרשמים אל מכללות כאלו ואחרות ואל קורסים מקצועיים שמוצעים על ידי חברות הייטק וחנויות שמייבאות את מוצרי אפל. אחד הקריטריונים החשובים ביותר, הוא לבחור בקפידה את המקום בו לומדים, שכן זהו המקום שיכשיר אתכם לעבודה בה אתם מעוניינים, ויעניק לכם את הכלים הנכונים לביצועים הטובים ביותר. מקומות עבודה רבים ירצו לדעת היכן למדתם כך שקורסים מטעם מכללות נחשבות יתקבלו בעיני המעסיקים באופן המקצועי יותר.
 הפרמטרים אותם יש לוודא טרם רישום אל קורסים מקצועיים בתחום הסלולר במכללה זו או אחרת הם:
  • רישיון ותעודות- יש לברר האם למוסד הלימודים יש רישיון עסק ומהי התעודה שתינתן לכם בסיום הקורס.
  • מוניטין- המוניטין של המקום מעיד על טיבו, (כפי שרואים אותו הסטודנטים והלקוחות).
  • תכנים- יש לברר מהו הסילאבוס של הקורס ולוודא שהוא כולל את כל התכנים בהם אתם מעוניינים.
  • מחיר- העלות של הקורס צריכה להתאים לנרשם. חשוב תמיד לברר האם יש אפשרות להנחה, מהן אפשרויות התשלום, האם הן נוחות לכם והאם קיימים מבצעים מגוונים.
  • מיקום- לנוחיותכם חשוב לבחור במכללה שדרכי הגישה אליה נוחות.

 קורסים מקצועיים

מעבדת תיקון אייפון מעסיקה טכנאי סלולר מקצועיים שמומחים בתחום מערכת ההפעלה אנדרואיד ומערכת ההפעלה IOS של אפל. חברות רבות מעסיקות מפתחי אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד. כל אחד צריך לבחור את הקורס המקצועי בו הוא מעוניין, בהתאם לכישוריו ורצוי לאחר בדיקת הדרישות למקצוע הנבחר. חלק מהקורסים המקצועיים המוצעים בשוק הם:
  • קורס פיתוח אייפון- קורס המיועד למפתחים קיימים ומתחילים שעדיין לא התנסו במשרה זו או אחרת בתחום הפיתוח. במסגרת קורס זה ילמדו הסטודנטים את כל הקשור לסביבת הפיתוח של האייפון (XCODE), שפת הפיתוח (אובג'קטיב סי), בנייה של יישומים שונים ועוד. המטרה של הקורס היא שבסיומו הסטודנט ידע כיצד לפתח אפליקציות שונות שמתאימות למערכת ההפעלה של מכשיר האייפון הסלולארי.
  • קורס תיקון אייפון- הסטודנטים לומדים את כל הקשור אל מערכת ההפעלה של מכשיר הטלפון הסלולארי מבית אפל, אודות החומרה שלו , תקלות נפוצות ופתרון בעיות שונות.
 לסיכום, קיימים קורסים מקצועיים בתחום האייפון, בין אם מדובר על קורסים בתחום הפיתוח ובין אם מדובר על קורסים המכשירים את הסטודנטים לשמש כטכנאי אייפון ולעבוד במעבדות טלפונים סלולאריים. בחירת מוסד הלימודים היא שתעשה את ההבדל בין הכשרה מקצועית למקצועית יותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה