בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שלישי, 7 באוקטובר 2014

ניהול פרויקטים - הבסיס להצלחה של ארגונים

היום יותר מפעם חיפוש אחרי מנהלי פרויקטים טובים הפך לדבר החם והמדובר בעגה החברתית. כל זה נובע מתוך הצורך ועם גידול והשתכללות שיטות עבודה והתייעלות בגיוס פרויקטים בחברות היי טק ובארגונים גדולים. צורך כמעט אין סופי באנשים שיתפסו תפקיד כמנהלי פרויקטים. כיום אין זמן לחכות עד שתהליכים ינועו לבד לכן יש צורך שאדם אחד ייקח על עצמו פרויקט יריץ וינהל אותו בדרך הכי מהירה, הכי יעילה והכי רווחית לארגון ואחר כך ימשיך במהירות לפרויקט הבא.

מרוץ החיים

ניהול פרויקטים הפך בשנים האחרונות למקצוע נחשק מאד בתחום התעשייה ויכולת הקידום בתוך הארגון לצד תגמול נאה אפשרית ועם סיפוק רב. רבים מאנשי התעשייה מזהים את הפוטנציאל הטמון בתפקיד הנחשב הזה ויוצאים להתמקצע בקורס ניהול פרויקטים שמתקיים במוסדות החינוך האקדמיים המפוזרים בארץ.

נקודות להצלחה

במהלך קורס ניהול פרויקטים ילמדו מנהלי העתיד חמש נקודות חשובות מאד שטיפול נכון בהן יביא להצלחת הפרויקט והן:
·         רעיון – ככל שהוא יהיה פורץ דרך ומפתיע ההצלחה מובטחת.
·         תכנון – שלב תאורתי שבו פורסים על השולחן את כל קונספט הרעיון לפרטי פרטים.
·         ביצוע – שלב שהפרויקט יוצא מהתאוריה לפועל.
·         בקרה – מעקב ותיקון טרם הגשה ומשלוח.
·         סגירה – סיום הפרויקט פיזי והן חוזי.
נקודות נוספות שילמדו תוך כדי קורס ניהול פרויקטים הן:
·         זמן – פרויקט טוב יהיה זה שהזמן שהושקע מרגע הרעיון ועד רגע הסגירה היה המהיר והאפקטיבי ביותר.
·         עלות – פרויקט שעלות הביצוע שלו מתחילתו ועד סופו השתלמה לארגון ולא עלה מסכום ההשקעה.
·         איכות – פרויקט ששביעות רצון הלקוח הייתה כזו שהוא חזר להמשיך לייצר בארגון גם דברים נוספים ואיתו הגיעו עוד לקוחות.

ניהול מוצלח

כל אחד רוצה להתקדם במקום עבודתו ולהרגיש כי הוא תורם לחברה ולעצמו, מביא את עצמו במאת האחוזים בשביל להמשיך ולעלות למעלה בסולם ההצלחה. ההצלחה בניהול פרויקטים עובדת בשני הכיוונים, ככל שאתה תקדם את אינטרס החברה ככה החברה תקדם אותך בתוך המערכת, לכן חשוב מאד לרצות ולהתפתח בתוך ארגון. ניהול פרויקטים הוא לב ליבו של הארגון, ככל שיהיו יותר מנהלי פרויקטים טובים שיידעו לזהות עסקאות טובות, ישקיעו ממרצם ומזמנם באיתור וחיפוש רעיונות מועילים ומוצלחים ככה הארגון, החברה, המפעל יגדלו ויתעצמו והתגמול והיוקרה הם חלק בלתי נפרד מהתפקיד ששכרו בצידו.

ללמוד לעבוד ולהצליח


קורס ניהול פרויקטים מעבר לכך שהוא מרתק הוא יעיל ומשתלם כי ניתן לשלב אותו עם העבודה ואפשר אפילו להשתמש בפרויקט אמיתי כנושא לימודי וככה הלימודים הם לא רק תאוריה הם אמיתיים עם תוצאות, בדרך זו ההתנסות על חומר אמיתי מביאה להצלחות הכי גדולות ולמוטיבציה גדולה להמשיך ולגייס עוד ועוד פרויקטים שיקדמו את העסק שבו עובדים.

אין תגובות:

פרסום תגובה