בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 2 באוקטובר 2014

קורס אנגלית מקצועית

השפה הבינלאומית מאז ומעולם הייתה אנגלית. אף על פי שעמים רבים "מחרימים" את השפה ומעוניינים שהשפה שלהם תהייה השפה הבינלאומית השלטת ואף על פי שהסחר בסין הפך לשכיח, השפה האנגלית הייתה ועדיין השפה המקובלת ביותר. אי ידיעת השפה האנגלית יוצרת מגבלות רבות הן במישור הפרטי והן במישור התעסוקתי. אם חשבתם לערוך טיול סביב העולם (או חלק ממנו) מיד לאחר הצבא, עליכם לקחת בחשבון כי אי ידיעת השפה האנגלית עלול להקשות עליכם את הטיול. חשבו כיצד תוכלו להזמין ארוחות במסעדה מבלי שאתם יודעים לקרוא את התפריט וכיצד תצליחו להזמין את מבוקשכם אם אין אתם יודעים להתבטא באנגלית. כמו כן, התקשורת אל מול האנשים אותם תפגשו במהלך הטיול תהיה מוגבלת באופן כללי. קושי זה קיים, בדיוק באותו האופן, גם בפן התעסוקתי. כידוע, ניהול עסקאות אל מול עסקים מעבר לים ללא ידיעת השפה האנגלית יהיה כמעט בלתי אפשרי, כך שאתם מגבילים עצמכם לעבודות בתוך גבולות מדינת ישראל בלבד.

למדו היום כדי לדבר מחר


אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד שפה חדשה. אין ספק כי אם אתם דוברים את השפה העברית, לא תהיה לכם כלל בעיה ללמוד את השפה האנגלית וזאת משום שהשפה העברית קשה בכמה רמות מהשפה האנגלית, הן מבחינת הגיית המילים והן מבחינה תחבירית. אם אין אתם אנשים אוטודידקטים וקשה לכם ללמוד בעצמכם וללא מסגרת לימודים המכתיבה את הקצב וההתקדמות, הנכם יכולים להשתלב בקורס לימודי אנגלית מקצועית בוול סטריט בהתאם לרמתכם ולצורך לשמו אתם רוכשים את השפה החדשה. חלקכם בוודאי מגיעים לשיפור השפה למטרות עבודה, אחרים מגיעים למטרות אישיות כגון טיסה לחו"ל או לחילופין העצמה אישית. כך או אחרת לימודי אנגלית צריכים להיעשות באופן מקצועי, מבלי שתבצעו טעויות קריטיות כאלו ואחרות. קצב ההתקדמות של כל אדם הוא אינדיווידואלי ונתון להשקעה ולרצינות.

הדרך הנכונה ללמוד אנגליתעל מנת לשלוט בשפה האנגלית מעבר להרחבת אוצר המילים, נכון להסתייע בצפייה בסרטים ללא תרגום, כך תוכלו להאזין לשפה באופן ניטרלי. במקביל קריאת ספרים לשיפור מיומנות הקריאה ושיחות אותן תנהלו עם אנשים הדוברים את השפה על בוריה, יוכלו גם הם לשפר את מיומנויות השיחה שלכם. אין ספק כי למידה עצמית קשה יותר מלמידה בקבוצה או על ידי מנחה המלווה אתכם באופן אישי. על כן, אם גם אתם מעוניינים לשפר את האנגלית בדרך הטובה ביותר, ערכו עם עצמכם שיחה כנה והגיעו למסקנה אם נכון לכם לבצע זאת באופן עצמי או על ידי קבוצה ואף על ידי מורה באופן אישי. קחו בחשבון כי למידה עצמית אומנם תהיה בחינם אך תדרוש מכם משמעת עצמית גבוהה, ואילו למידה במסגרת מסודרת תאפשר לכם מעבר להקניית יסודות השפה, דרבון מנטאלי וחיזוקים חיצונים שעתידים לעשות את ההבדל, באיכות השפה אותה תדברו, תוך זמן קצר. 

אין תגובות:

פרסום תגובה