בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שבת, 2 באוגוסט 2014

קורס טכנאי סלולר

מאמר זה יגולל בפני הקוראים את כל שיש לדעת אודות קורס טכנאי סלולר. אחד הקורסים הנפוצים והפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. אם גם אתם מעוניינים להשתלב מקצועית בעולם המובייל ולרכוש מקצוע מבוקש, הגעתם למקום הנכון.

טכנאי סלולר- מענה לכל בעיה
נכון לשנת 2014 לרוב האנשים שמתגוררים בישראל יש מכשיר סלולר. בהתאם, הדרישה לתיקון מכשיר סלולרי, התקנה של תוכנות מסוימות, החלפת חלקים שונים במכשיר, תיקון אייפון וביצוע פעולות נוספות גדלה מדי שנה. חשוב לדעת שלמרות שתנאי הקבלה של קורס טכנאי סלולר אינם מחייבים בניסיון קודם או רקע טכני כלשהו, חשוב שאותו אדם שנרשם אל קורס זה יהיה בעל חוש טכני ויהיה מודע לכך שהקורס כולל היקף גדול של חומר עיוני ותרגול מעשי.

מעבדות סלולר- דרושים טכנאים
נכון להיום קיימת דרישה גדולה לטכנאי סלולר וכמעט כל מעבדת סלולר מפרסמת מודעות דרושים בתחום. סיום קורס טכנאי סלולר מאפשר השתלבות בתחום ואפשרות של לימודי המשך בתחום, אם מדובר על תחום תכנות מובייל, פיתוח אפליקציות ועוד. חשוב לדעת שרוב המעבדות מעדיפות אנשים שעברו הכשרה מקיפה שמשלבת בסיס ידע עיוני ופרקטיקה ולכן יש לבחור את אותה כללה שמציעה קורס המשלב בין השניים. הקורס צריך לכלול את הדברים הבאים:
  • פרקטיקה- החלק המעשי של הקורס מחייב עבודה במעבדות מיוחדות (העתק של מעבדות הסלולר) שכוללות את כל החידושים הטכנולוגים בתחום הסלולר.
  • עיוני- החלק העיוני של הקורס חשוב מאוד. נכון להיום טכנאי סלולר חייב להיות בעל ידע רב לגבי כל סוגי המכשירים הסלולריים ולספק מענה של תיקון אייפון, תיקון מכשירים בעלי מערכת הפעלה אנדרואיד, איתור בעיות שונות ועוד.
  • מגמות חדשות- תמיד יש לבחור בקורס שכולל את כל העדכונים והחידושים בעולם הסלולר וכן ידע בסיסי ותחזוקה של מכשירי מובייל שונים, כמו למשל מכשירי מדגמים ישנים, אייפדים, אייפודים ועוד.

תיקון אייפון וכל הדברים שיש לדעת..
טכנאי סלולר הוא אותו אדם שמכיר את סוג הסלולר שלכם, יודע לאבחן את הבעיה שלו, להציע את התיקון הנדרש ולבצע אותו על הצד הטוב ביותר. כיוון שתחום הסלולר מתקדם בצעדי ענק וזאת בעקבות השקתם של מכשירים חדשים מדי תקופה קצרה, הדרישה לטכנאי סלולר מקצועיים שיודעים להתמודד עם המכשירים החדישים לצד הישנים, גדלה. קורס זה יאפשר לאדם שנרשם אליו לטפל במכשיר על כל חלקיו, אם מדובר בפלסטיקה החיצונית, בסים, בתוכנה, במסך ועוד.

  • נושאים- הלימודים יכללו נושאים שונים, ביניהם סוגי רשתות ותקשורת, מבואות חובה לחשמל ואלקטרוניקה, סוגים שונים של מכשירים, קליטה ושידור, אבחון ותיקון תקלות אייפון ומכשירים מסוגים נוספים, אפנון של אותות אנלוגיים ודיגיטליים ועוד.
  • תנאי קבלה- ברוב המקרים לא נדרש ידע או ניסיון קודם, אלא 11-12 שנה"ל וראיון אישי. כיוון שמדובר על קורס מקצועי פרטי, תנאי הקבלה משתנים ממוסד אחד לאחר.
  • משך- הקורס יכול להימשך 3 חודשים ועד עשרה חודשים. יש קורסים בסיסיים וקורסים מקיפים יותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה