בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 25 באוגוסט 2013

לימודי ביטוח – מהם סוגי ההתמחויות השונות שמוצעות לכם

הביטוח, הוא מקצוע ייחודי ושונה מאוד בנוף. כאן, לא מוכרים מוצר ממשי שאותו כולם יפדו, אלא כזה שמשמש בתור רשת ביטחון לכל האנשים שרוצים להיות בטוחים בצעדים שונים אותם הם עושים. כיום, ניתן לבצע ביטוחים בכמה מישורים שונים בחיים ובהתאם לזה ישנם גם סוכני ביטוח המתאימים לכל אחד מאלו. אם כן, אלו סוגים של התמחויות קיימים כיום ובמה כדאי לבחור?

ביטוח פנסיוני

אחד מהביטוחים המוכרים ביותר כיום בהם ניתן גם לעשות התמחות, הוא הביטוח האישי והפנסיוני. הביטוח הזה הוא אחד מהביטוחים המומלצים ביותר עבור כל אדם באשר הוא, לא משנה אם הוא עובד שכיר בחברה גדולה או עצמאי שעובד לבד. הביטוח הפנסיוני מבטיח שכר חודשי למבוטח גם לאחר שייצא לפנסיה ויפסיק לעבוד, או שמא יגיע לגיל אותו סיכם מראש בפוליסת הביטוח. כך, יכול האדם לעבוד בעבודות שונות, מכניסות יותר או פחות ולחסוך פחות כסף לגיל הזקנה, בידיעה שקיים ביטוח פנסיה שמחכה לו. חשוב לציין, כי הביטוח הפנסיוני רלוונטי לא רק כאשר מגיעים לגיל זקנה, אלא גם במקרים של נכות ואיבוד כושר העבודה.

ביטוח מבנה ודירה

עוד ביטוח לא פחות פופולארי וחשוב, הוא ביטוח הרכוש שההתמחות שלו כוללת גם ביטוחים נוספים כמו ביטוח מבנה, ביטוח הנדסי, תכולת דירה ועוד. כל אלו, חשובים במיוחד כאשר אדם קונה את דירתו ורוצה לוודא כי לא יהיו לו הוצאות גבוהות במיוחד במקרים אותם קשה לצפות. כך למשל, במידה ותתרחש רעידת אדמה שתפגע במבנה או שמא ייגנב רכוש יקר ערך מהבית, הרכישה של פוליסת מבנה וביטוח תכולה יכסו את ההוצאות השונות.

ביטוח נסיעות

אלמנט שרק ממשיך לצבור תאוצה בחייהם של רבים, קשור בנסיעות לחו"ל. כיום, ישנם רבים שטסים לפחות פעם בשנה אל מחוץ לגבולות הארץ, כך שהביטוח הקלאסי של קופות החולים איננו רלוונטי עד אשר הם מגיעים בחזרה לישראל. בדיוק מהסיבה הזאת, ניתן להתמחות ולהכיר גם את רזי ביטוח הנסיעות, בדרך למתן שירות ביטוחי לכמות גדולה במיוחד של אנשים שטסים לחו"ל.
כחלק מהשירות, יש לזהות את אופי הנסיעה לחו"ל, בין אם עבור טיול בערים, ספורט אתגרי, טיול תרמילאים, נסיעה עסקית או כל מטרה אחרת. כמו כן, גם סוג המבוטח עצמו חשוב לא פחות, כאשר יש להבחין בין משוחררים טריים מהצבא שיכולים לקבל הקלות, לבין מבוגרים, נוטלי תרופות, נשים בהריון ועוד. כל הפרמטרים הללו מרכיבים פוליסת ביטוח מותאמת אישית לכל אחד.
אם כן, עולם הביטוח לא עצר אלא ממשיך ומשתלט על תחומים נוספים בחיים, בהם האנשים רוצים להיות בטוחים כי יש מי שיעמוד מאחוריהם. בשל העובדה הזו, בוגרי לימודי הביטוח יכולים לפנות להתמחויות שונות ולאחר מכן להשתלב בחברות הגדולות או אפילו לפתוח עסק עצמאי שיסייע בביטוח לקוחות רבים.

אין תגובות:

פרסום תגובה