בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 30 ביוני 2013

מדוע כדאי ללמוד לימודי עיצוב תעשייתי באיטליה

עיצוב תעשייתי הוא אחד מהתחומים החמים והמבוקשים ביותר מבין ענפי העיצוב השונים. זה התחיל כבר אי שם במאה התשע עשרה, לאחר המהפכה התעשייתית, שסימלה את תחילתו של הייצור ההמוני. כיום, יחד עם הקדמה הטכנולוגית והחשיבות שיש למראה כל מוצר וחוויית המשתמש, ממשיכה לעלות קרנו של העיצוב התעשייתי. מדוע כדאי ללמוד את המקצוע באיטליה? מייד.

איך אומרים עיצוב באיטלקית


עיצוב תעשייתי שמים דגש על חוויית המשתמש וצרכיו, שימוש בהנדסת אנוש, עיצוב מראה וחזות המוצר ומיתוגו. הלימודים פותחים שלל אפשרויות ליצירת ועיצוב מוצרים החל מרהיטים וגופי תאורה וכלה ברכבים ומכשירים סלולריים.

טיסות לאיטליה מובילות את הנוסעים, היישר אל מעוז האופנה, היופי והאסתטיקה. לא חשוב באיזה מקום תנחתו בארץ המקסימה הזו, תהיו מוקפים מייד במבנים ארכיטקטוניים מעוררי השתאות, בחנויות עם מוצרים מעוצבים להפליא, יפים ואסתטיים. איטליה נחשבת לבירת העיצוב העולמי. היא מהווה זירה מושלמת ללימודי עיצוב תעשייתי והלימודים בה הם בהשראת מעצבים מקומיים רבים שהטביעו את חותמם בענף העיצוב העולמי. מדי שנה מאחרת איטליה את הכנסים והתערוכות החשובים והמשמעותיים ביותר בתחום העיצוב התעשייתי. בנוסף, קיימות באיטליה חברות מובילות ובעלות שם העוסקות בעיצוב תעשייתי. בחלק מהן יכולים הסטודנטים לעשות את ההתמחות שלהם ולצבור נסיון מעורר קנאה.

המבחר של מוסדות הלימוד לעיצוב תעשייתי באיטליה הוא מסחרר. מעל עשרים אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר מציעים לימודים ברמה גבוהה, במקום בו עיצוב הוא מילה נרדפת לסגנון חיים. חלק ממוסדות הלימוד מציעים תואר אקדמי, בעוד שבאחרים הלימודים הם לימודי תעודה בלבד. משך הלימודים בכולם הוא שלוש שנים ולא תמיד תידרשו להציג תיק עבודות כתנאי קבלה ללימודים. כמו כן שכר הלימוד באיטליה הוא בין הנמוכים בעולם וגם אם אינכם אזרחים איטלקים, תוכלו לעתור לקבלת מלגה על סמך הישגיכם. כמו כן, יתרון מובהק בלימודים באיטליה הוא שבוע הלימודים המקוצר המאפשר שילוב עבודה עם הלימודים ומימון המחייה שלכם.

שיעור לחיים


לימודי עיצוב תעשייתי באיטליה מבטיחים רכישת ידע, כלים ומיומנויות מהטובים ביותר. תואר או אפילו דיפלומה של מוסד לימודים איטלקי פותח דלתות רבות והוא מעורר הערכה רבה. ניכר שזהו תחום הקרוב לליבם של האיטלקים המשקיעים בכתות מרווחות, מצוידות בטכנולוגיה חדשנית ומשוכללת, צוות מרצים מעולה ואווירה חגיגית. הלימודים באיטליה מסייעים לסטודנטים ליצור אמירה אישית בעיצוב, כיצד להפוך רעיון למציאות, פיתוח מוצרים עבור התעשייה וכן כלים שימושיים לפיתוח קריירה. בוגרי הלימודים המצטיינים יזכו להזדמנות של פעם בחיים להשתלב בפרויקטים של חברות שונות לעיצוב תעשייתי וליתרון כזה, אין מתחרים. זוהי נקודת פתיחה וקרש קפיצה משמעותי בחייו של כל מעצב תעשייתי מתחיל, ודלתות רבות ייפתחו בפניו עם שובו לישראל.

מבין מוסדות הלימוד הרבים הקיימים באיטליה בולט בית הספר IED. מוסד זה הוא בית הספר לעיצוב הגדול ביותר באירופה ובעל שם עולמי. שלוחות בית הספר הזה מצויות ברומא, מילנו וטורינו שהן בירות העיצוב באיטליה.

אין תגובות:

פרסום תגובה