בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 21 במרץ 2013

לימודי מדעי המחשב במכללה

מזל טוב, החלטתם להתחיל ללמוד. זו אחת ההחלטות החשובות ביותר אותה תבצעו למען הקריירה והחיים העתידיים שלהם. למתלבטים בין לימודים אקדמיים באונברסיטה לבין לימודים במכללה כדאי שתדעו כמה דברים.

זה נכון שלתואר באונברסיטה יש מן היוקרה, אבל במקרים רבים הוא לא תואם את צרכי השוק בכלל. תכני הלימוד באונברסיטאות הינם עיוניים בעיקרם והם נשענים על תאוריות ומחקרים אקדמיים שונים כאשר בפרקטיקה הדרישה היא לכלים מעשיים שעליהם האוניברסיטה שמה פחות דגש, בלשון המעטה, שצרכי המציאות מחייבים פרקטיקה מקצועית, התמודדות עם האתגרים והתנאים של העבודה בפועל- ולכך ידע תיאורתי לא תמיד תורם.

אחד התחומים שבהם יתרונותיהם של לימודים במכללה עולים באופן מובהק על אלה של האונברסיטה זהו תחום מדעי המחשב, ולפעמים, רק לפעמים- אפשר לאכול את העוגה ועדיין להשאיר אותה שלמה- כך למשל במקרה שבו אתם יכולים ללמוד ולהנות מכל היתרונות שמציעה המכללה אבל בסיום התואר לקבל תעודת תואר אונברסיטאי. לימודי מדעי המחשב באקדמית תל אביב- יפו יעניקו לכם את כל היתרונות מכל העולמות.

אם אתם רוצים לרכוש מקצוע אמיתי להחיים, להבטיח לעצמכם קריירה משגשגת ולהנות משכר גבוה- כדאי שתפנו ללימודי מדעי המחשב. אם אתם רוצים להנות מביקוש עצום של מיטב המעסיקים הגדולים ביותר במשק, לקבל כלים פרקטיים לעבודה בשטח, להנות מתנאי קבלה נוחים ולקבל תואר יוקרתי- כדאי שתפו ללימודי מחדעי המחשב באקדמית לא אביב- יפו.

מדעי המחשב באקדמית תל אביב- יפו


המכללה האקדמית תל אביב יפו פותחת את שעריה למועמדים השונים ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב. המכללה מעניקה הזדמנות להנות ממסלול יחודי שבמסגרתו ניתן להתמחות באחת מארבעת ההתמחויות השונות של המסלול. השלמת לימודי מדעי המחשב באקדמית תל אביב-יפו תזכה את בוגריה בתואר B.Sc.

ארבעת ההתמחויות בהם ניתן להתמקד במהלך הלימודים כוללות:
• התמחות בכלכלה וניהול זו מעניקה הזדמנות להתמחות בתחומי מנהל עסקים בעולם הטכנולוגיה כאשר בוגרי התמחות זו משתלבים בתפקיד ניהול פיתוח תוכנה ומערכות.
• התמחות ביזמות- מסלול יחודי המעניק הכשרה בעולם היזמות בתחום הטכנולוגי. בוגרים מסלול זה משתלבים במחלקות מחקר ופיתוח של ארגוני הייטק שונים, מצטרפים לחברות סטארטאפ שונות ואף יוצאים לעצמאות ומקימים חברות הזנק בעצמם.
• התמחות בהנדסת תוכנה- מסלול זה מעניק הכשרה וכלים להתמודדות עם מערכות טכנולוגיה שונות.
• התמחות באינטרנט- מסלול המתמקד ברשתות תקשורת שונות.
בוגרי מסלול לימודי מדעי המחשב באקדמית תל אביב- יפו יכולים לבחור לצאת לפרקטיקה או להמשיך ולהעמיק את הידע והמומחיות שלהם בתארים מתקדמים שונים. סטודנטים רבים מעדיפים להמשיך ללמוד לקראת תואר שני במדעי המחשב, אחרים בוחרים מסלולי לימוד שונים.
הסטודנטים במכללה האקדמית תל אביב יפו זוכים להנות מסביבת לימודים מרתקת, מכשור חדיש ולהנות משיעורים אצל מיטב המרצים המובילים ביותר בתחום.

אין תגובות:

פרסום תגובה