בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 14 בפברואר 2013

קורס פוליגרף


האם ניתן להבחין בין אמת ושקר? האם ניתן לחדור לעמקי נשמתו של האדם ולעמוד על כוונותיו האמתיות? כל השאלות הללו מטרידות את רובינו אך רק מעטים מאתנו יזכו לגלות לא רק את התשובה לכך אלא אפילו לרכוש את הכלים כדי לבחון אנשים ולהבחין בין אמת ושקר אשר בדבריהם. הדרך לרכוש את הידע הזה וההיכרות עם מכשיר הפוליגרף וסודותיו היא כמובן להירשם לקורס פוליגרף.


למה כדאי לקחת קורס פוליגרף?


·         עבודה מרתקת - מי שיסיים בהצלחה את קורס הפוליגרף יוכל למצוא עבודה בתחום מעניין שקשור בחקירות משטרתיות, גביית עדויות ואימותן. מדובר בעבודה מרתקת שכוללת ניתוח נתונים, פגישות אישיות עם אנשים וגילויה של האמת בתוך סבך של מילים ומניעים נסתרים.
·         משטרת ישראל – בוגרי קורס פוליגרף יוכלו להשתבץ למשרות הקשורות בשיתוף פעלה עם משטרת ישראל, תפקידים שקשורים באימות עדויות ועזרה בחקירות המתנהלות בשיתוף הפעולה עם המשטרה.
·         מכונים פרטיים וממשלתיים – אופציית תעסוקה נוספת היא מכונים פרטיים שמספקים בדיקות פוליגרף על פי דרישה לציבור או אפילו מכונים ממשלתיים שעוסקים בנושאים רגישים וזקוקים לאימות מידע בעזרת מכשיר הפוליגרף.
·         פסיכולוגיה – לימודי פוליגרף קשורים בקשר אמיץ עם מדע הפסיכולוגיה. אלו הם לא רק לימודים על המכשיר עצמו והפונקציות שאותן הוא ממלא, מדובר למעשה על לימודים על נפשו של האדם ולכן אנשים שמתעניינים בתחום הפסיכולוגיה יתעניינו גם בקורס הפוליגרף.
·         תיאוריה ופרקטיקה – הקורס בפוליגרף מספק תיאוריה מעניינת אודות השימוש בפוליגרף, את אופן פעולת המכשיר שמסתמך על תגובות פיזיולוגיות של גוף האדם כתוצאה ממצב נפשי מסוים. בנוסף לצד התיאורטי, ישנו צד מעשי שבו האדם לומד לתפעל את המכשיר ולקרוא את התוצאות. קורס זה בנוי בצורה מעניינת שמרחיבה את אופקי האנשים שלומדים אותו ומכשירה אותם לתחום שכולל בתוכו תיאוריה עשירה וגם פרקטיקה מעשית.


למי מתאים קורס פוליגרףקורס הפוליגרף מתאים לכל אחד ללא יוצא מן הכלל, אך אלו שיפיקו את המיטב מכך הם כמובן אנשים הרוצים להתמקצע ולהתעסק בתחום. אנשים שרוצים לעבוד במשטרה, לאמת עדויות, לעזור בחקירות משטרתיות וכדומה. בנוסף, מומלץ לרכוש ידע בתחום בדיקות הפוליגרף גם לאנשים הבאים מרקע של מקצועות הפסיכולוגיה, מדעי האישיות וכו'. אנשים הרוצים להבין יותר טוב את נפש האדם ולהשתמש בכלי נוסף למחקר או עבודה מעשית עם הנבדקים.


למה מכשיר קורס הפוליגרף?קורס הפוליגרף הוא קורס מרתק שמלמד לא רק על השימוש הנכון בכלי הזה לשם חיפוש אחר האמת אלא גם מציע תיאוריות ומציג בפני החניכים בקורס את ההיסטוריה של השימוש בפוליגרף, את ההשלכות המעשיות שלו, את הטעויות האפשריות ומלמד כיצד לשמור על מהימנות גבוהה של התוצאות כדי למנוע שגיאות בהמשך, היות וההשפעה של תוצאות בדיקות הפוליגרף יכולה להיות גורלית עבור כל הצדדים המעורבים בכך. מסיימי קורס הפוליגרף יוכשרו בניתוח נתוני פוליגרף, ראיון מונחה של הנבחנים, תפעול נכון של המכשיר והבנה מעמיקה של מבחני הפוליגרף. לאחר הקורס העיוני, ניתן להתמחות ולצבור ניסיון בעבודת שדה ופרקטיקה בשטח.

אין תגובות:

פרסום תגובה