בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שני, 18 בפברואר 2013

קורס נגרות


קורס נגרות מתאים לאנשים שתמיד חלמו לעסוק בנגרות כמקצוע או לאנשים אשר אוהבים לפסל בעץ ולהקים לחיים כסאות, שולחנות ומיני פריטים נוספים. אין זה משנה אם יש לכם ניסיון מקצועי בתחום זה או לא, כל אחד אשר מעוניין יכול להירשם לקורס זה ולהתחיל לבחון את כישוריו באופן מיידי.

קורס נגרות- מגוון תכניותטרם אתם נרשמים אל קורס נגרות חשוב לדעת כי מתכונת הקורסים משתנה, הן מבחינת תוכנית לימודים, מתכונת ערב או בוקר, שעות כוללות ומרצים. ישנם בעלי מקצוע אשר מקיימים קורסים לנגרות בסדנאות הפרטיות שלהם ומנגד מכללות רבות מציעות קורס זה במסגרת לימודי תעודה וקורסים חיצוניים. יש לקחת בחשבון כי תוכניות הלימודים בכל מקום משתנה בהתאם למכללה או לנגר אשר החליט ללמד ולכן ההמלצה היא תמיד לבקש את הסיליבוס ולהגיע להחלטה באם תוכנית הלימודים מתאימה לכם. לדוגמא אם אתם מתעניינים בקורס אשר מלמד על דקים איכותיים יש לבדוק תחילה טרם הרשמה. בנוסף, חשוב לדעת כי חלק מהמקומות מציעים קורסים במתכונת בוקר ואילו אחרים מציעים קורסים במתכונת ערב אשר בדרך כלל מתאימה לאנשים עובדים המעוניינים ללמוד נגרות כתחביב. רוב הקורסים כוללים בין 10-12 מפגשים, כלומר כ- 50 שעות לימוד ונערכים בשעות אחר הצהרים והערב.

קורס נגרות- בחירת המרצהאם באוניברסיטה בחירת קורס נעשתה לעיתים לא רק על פי נושא הלימוד המעניין של הקורס אלא בדרך כלל הושפעה מהמרצה שעמד להעביר את הקורס, חשוב שתדעו כי כלל זה תקף גם לגבי קורס נגרות. אין זה מספיק לראות את תוכנית הלימודים של הקורס, מה שחשוב הוא לבדוק מהו הניסיון של אותו אדם אשר מעביר אותו. דבר זה יכול להיעשות על ידי בקשה לראות את עבודותיו ובכך לוודא כי אתם מתחברים לסגנון הגילוף שלו. בנוסף, תמיד מומלץ לבקש להשתתף באחד השיעורים אותם הוא מעביר. בצורה זו תצליחו לוודא בצורה הטובה ביותר כי מדובר באדם בעל יכולת הדרכה וליווי מעשי. יש לזכור כי לא כל אמן יכול להיות מדריך ואין לכך שום קשר לכישרון. דבר נוסף אשר חשוב לוודא הוא כי המרצה/ מדריך מקדיש זמן לכל אחד ממשתתפי הסדנה.

מגוון קורסים- מהי הבחירה הנכונה לכם?ישנם קורסים שונים המתקשרים לעבודה עם עץ. לכן, חשוב לקבל הכרעה באם מעוניינים להירשם אל סדנת חריטה אמנותית בעץ, קורס מקצועי לנגרים שעיקרו ללמד אותם כיצד להתנהל נכון , קורס נגרות ייעודי למטרת בניית רהיטים, קורס עיצוב בחומרי עץ, קורס נגרות לחובבנים ועוד. חשוב להבין כי המטרה של כל קורס שונה מהאחר ולכן הצעד הראשון הוא לקבוע מהי המטרה של הקורס. ברוב הקורסים הסטודנטים לומדים כיצד לעבוד עם כלי עבודה חשמליים וכלי עבודה ידניים. מעבר על כלל כללי הבטיחות, טכניקות שונות לעבודה בעץ, צביעה , הרכבה ועוד. טרם ההרשמה אל הקורס שבו עם עצמכם והגיעו להכרעה מהי המטרה שלשמה אתם נרשמים אליו.

אין תגובות:

פרסום תגובה