בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 24 בפברואר 2013

לימודים בתחום העיצוב


אם מילדותכם ידעתם תמיד להגיד איזה בגד יראה טוב על מי, מה אפשר להוסיף לבגד על מנת לשדרג אותו, וניסיתם או ניסיתן לתפור בגדים לברביות, יתכן שעיצוב אופנה יעניין אתכם גם בתור תחום לימודים. אם אתם אוהבים לסדר את הבית עד כדי כך שזו ממש מדיטציה עבורכם, ויודעים להוסיף לו את הפריט הנכון כדי לעשותו יחודי יותר, יתכן שעיצוב פנים לסוגי מטבחים הוא בדיוק בשבילכם. אם מעניין אתכם להכין מוצרים בעלי מראה מקורי ויחודי שיבלטו על המדף בחנות, יתכן שעיצוב תעשייתי הוא עתידכם. איזה תחומי לימודים יש תחת קטגוריה של עיצוב ומה צריך לעשות כדי להתמקצע בהם?

עיצוב אופנה

לימודי עיצוב מטבחים או אופנה קיימים גם כתואר ראשון וגם כלימודי תעודה. הלימודים כוללים מספר תחומים כמו הכרת הבדים, ציור ואופנה, פיתוח רעיון וקולקציות מורכבות ופשוטות, תדמיתנות, תפירה, רישומי מודל ועוד. מקומות בהם ניתן ללמוד הם מכללת שנקר, מכון אבני, האקדמיה לעיצוב אופנה ועוד. לימודי תעודה בתחום נמשכים שנה וחצי עד שנתיים ותואר ראשון לוקח ארבע שנים לרוב. ישנם הבדלים קטנים בין מוסד למוסד. אין ספק שמעצבי אופנה משפיעים היום רבות על חיינו. הם מעורבים בהגייתם עד לייצורם ושיווקם של הבגדים או האביזרים שיקבעו את קו האופנה אותו נראה בעולם כולו.

עיצוב פנים

לימודים של עיצוב פנים מתמקדים בעיצוב חלל הפנים של מבנים שונים, החל מבחירת הריהוט ועד לבחירת צבע הקירות. כל מעצב יכול להתמקד בעיצוב מקומות שמעניינים אותו יותר כמו למשל משרדים, חנויות, מסעדות או חללי סטודיו להעברת סדנאות גוף- נפש הכוללות גם מדיטציה אשר צריכים להיות מרגיעים במיוחד. יתכן שבמקומות כאלה לימודי פנג שווי יסייעו לכם. לימודי עיצוב פנים נלמדים במסגרת לימודי תעודה, קורסים וסדנאות וגם כמשולבים בתוך לימודי הנדסאי אדריכלות או כתואר ראשון. מקומות בהם תוכלו ללמוד את התחום הם מכון קווים, מכללת תלתן, מכללת שנקר, מכון אבני, לימודי המשך בטכניון ועוד

עיצוב תעשייתי

כיום אנו בוחנים את החפצים אותם אנו מעוניינים לקנות לא רק על סמך הפרקטיות שלהם אלא גם על פי המראה שלהם. אנו רוצים שהמראה יהיה מעניין, מיוחד ובעל אמירה כלשהי. לימודים לתואר ראשון בתחום העיצוב מטבחים תעשייתי או העיצוב מוצר נמשכים ארבע שנים. הם משלבים הקנייה של ידע טכני ועיוני יחד עם פיתוח והבאה לידי ביטוי של היצירתיות והמקוריות של הסטודנטים. ניתן ללמוד עיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי בחולון, בית ספר לאמנויות בצלאל, מכללת הדסה בירושלים, סמינר הקיבוצים, מכון אבני- באלה מדובר על תואר ראשון. לתואר הנדסאי עיצוב מטבחים תעשייתי ניתן ללמוד במכללת ספיר או אורט.

אם אתם רוצים להפוך את יכולת העיצוב שלכם הכוללת דייקנות וחושים חדים למקצוע, יש לכם אפשרויות רבות להתקדם. העיצוב כולל שפע של תחומים בתוכו, חלקם דורשים בעיקר עבודה עם מחשב וחלקם דורשים עבודת יצירה אך בכל מקרה אלה תחומים מספקים מאוד שיביאו לידי ביטוי את הפנימיות שלכם

אין תגובות:

פרסום תגובה