בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 7 בפברואר 2013

מסלול לימודים לחיילים משוחררים


הצעירים הישראלים עושים את צעדיהם הראשונים באקדמיה מיד לאחד השחרור מהצבא. כנסים מיוחדים שמפיק צה"ל לחיילים משוחררים מציגים בפני הצעירים מבחר עצום של אפשרויות לימודים לתואר ראשון או תעודת מקצוע. השפע בתחום מאפשר לכל אחד לבחור לעצמו תחום שמתאים לתחומי העניין שלו וציפיות השכר. כאשר מסבירים לחיילים כי ניתן לממן את הלימודים בצורה חלקית או מלאה באמצעות פיקדון חיילים משוחררים אין כל סיבה שלא לצאת ללימודים ולפתח את הכישורים המקצועיים.
תחומי הלימוד הפופולריים ביותר הם מסלולי לימוד מחשבים שמובילים את הבוגרים לתעסוקה בהייטק, מסלולי לימוד בתחום הקוסמטיקה, קורס ברמנים שמעניק עבודה מיידית ומסלולים שעוסקים בפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית או הוראה. ההרשמה ללימודים אקדמיים דורשת הצגת ציון פסיכומטרי מתאים. ללא ציון פסיכומטרי או ציון מבחן אמי"ר לא ניתן יהיה להתקבל ללימודים בפקולטות המבוקשות. אלו שמחפשים מסלולי לימודים ללא פסיכומטרי יוכלו למצוא לימודי תעודה וסדנאות בכל מיני תחומים.


קורס ברמניםהחיילים המשוחררים הם קהל היעד העיקרי של בתי הספר לברמנים. הקורס זוכה לפופולריות רבה בכל כנס משתחררים. חווית הלימוד העשירה לצד שפע של אפשרויות תעסוקה שטומנות בחובן משכורות גבוהות, מסבירות את הפופולריות לה זוכה הקורס. קורס ברמנים מציע לחיילים המשוחררים תעודת ברמן מקצועי והכשרה מקיפה. הבוגרים משתלבים במהרה בעבודה בברים, מועדונים, בתי מלון ומסעדות. הם נהנים מסביבת עבודה צעירה, משכורות גבוהות ושעות עבודה לא שגרתיות.
ברוב בתי הספר לברמנים ניתן להשתמש בפיקדון חיילים משוחררים למטרת תשלום. אלו שלא מאפשרים זאת מציעים לחיילים הנחות מיוחדות ותנאי תשלום גמישים. הקורס מתאים לצעירים שמבקשים להשתלב בעבודות בר בארץ או בעולם. משרה של ברמן אידאלית בעבור סטודנטים או צעירים שמבקשים לשלב שתי עבודות יחדיו.  ברמנים טובים מצליחים להרוויח סכומי כסף גבוהים במהרה ולצאת לטיול ארוך במזרח הרחוק או בדרום אמריקה.


קורס בודק תוכנהצעירים שמבקשים למצוא במהרה עבודה בשכר גבוה יוכלו לעשות זאת בעזרת קורס בודק תוכנה. מסלולי לימודים מקוצרים בענף המחשבים זוכים לביקוש רב. צעירים שלא מעוניינים לבלות את שלוש שנות הלימוד בתואר הראשון בעבודות סטודנטים בשכר נמוך, ימצאו פתרון הולם בקורס בודק תוכנה. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעבודה בחברות הייטק במשרות סטודנט או משרה מלאה. ההרשמה לקורס לא דורשת ניסיון קורס או רקע טכני.


קורס קוסמטיקהלימודים בענף הקוסמטיקה והטיפוח פונים לחיילות וחיילים משוחררים כאחד. באמצעות הפיקדון אפשר להשתתף בקורס איפור, קורס ציפורניים, קורס עיצוב שיער, קורס סטיילינג או קורס קוסמטיקה טבעית. בוגרי המסלולים יוכלו להתחיל מיד בעבודה עצמאית או להצטרף למכון קיים. הביקוש הרב בתחום לאנשי מקצוע מוכשרים וטובים מאפשר לבוגרים למצוא במהרה עבודה ולאסוף לעצמם קהל לקוחות נאמן.
מספר בתי ספר בישראל מציעים קורס קוסמטיקה, בכדי לבחור את הקורס המתאים כדאי לבחון מספר בתי ספר ולבקר בשיעור ניסיון. במהלך השיעור הקפידו לצלם תמונות בעזרת אייפד או טלפון נייד. את התמונות תוכלו אחר כך להציג לחברים ובני משפחה ולהתייעץ עמם. 

אין תגובות:

פרסום תגובה