בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 23 בינואר 2013

פרילנסרים באינטרנט- הדרך הטובה ביותר לייצר הכנסה קבועה באינטרנט


נמאס לכם כבר להיות שכירים וכבולים בכל עת  לאותו מקום עבודה? מרגישים כל הזמן שאתם תקועים במקום ולא מתקדמים כלל מבחינה מקצועית? הגיע הזמן שלכם לייצר הכנסה חודשית גבוהה דרך האינטרנט. בעידן בו הפכה רשת האינטרנט למעשה למרכז העניינים, ניתן למצוא בה שורה של פתרונות איכותיים גם בכל הקשור לנושא התעסוקתי. אחת מדרכי התעסוקה הפופולאריות והמוצלחות ביותר כיום באינטרנט, נמצאת כמובן על ידי פעילות כ"פרילנסרים", כשההוכחה הטובה ביותר לכך היא מספרם ההולך וגדל של המצטרפים החדשים מידי יום.

עבודה מול כמה מעסיקים במקביל 

היתרון הגדול ביותר בשימוש כפרילנסרים מצוי כמובן בכך שאין שום התחייבות לעבוד תחתיו של גורם מעסיק אחד, כפי שמתרחש בקרב שכירים. בהתאם לכך, יכול כיום כל אדם המשמש כפרילנסר לעבוד תחתיהם של מספר מעסיקים בו זמנית, דבר המאפשר להגדיל את ההכנסות באופן משמעותי. כמו כן, מדובר כאן בכל פעם בהסכמי עבודה הנחתמים פר פרויקט, כשבסיום יכול כל אחד מן הצדדים להפסיק את ההתקשרות. במידה ואתם עוסקים למשל בתחום ההייטק, יש כיום באפשרותכם למצוא מגוון רחב של משרות הייטק המיועדות לפרילנסרים, לרבות משרות מתכנת, הנחשבות אולי ליוקרתיות ביותר בעולם ההייטק.

עסק עצמאי לכל דבר

עבודה כפרילנסר באינטרנט, נחשבת כיום לעסק עצמאי לכל דבר, הזכאי לכל ההטבות המגיעות על פי החוק. הפעילות כעסק עצמאי מתאפשרת כיום בשני אפיקים מרכזיים, האחד הוא במסגרת של עוסק פטור, לעומת האחר, המתבצע במתכונת של עוסק מורשה. הבחירה כאן נעשית כמובן בהתאם להכנסות החודשיות שמניב כל פרילנסר, כשעד הכנסות בסכום של 74,000 ₪ בשנה ניתן לשמש כעוסק פטור, כשבהכנסות גבוהות יותר מדובר על עוסק מורשה. בהתאם לכך, יכול למעשה כל פרילנסר ליצור את המודל העסקי הרצוי מבחינתו, כשחברות קידום אתרים האחריות בין היתר להעלאת הדירוג במנועי החיפוש, קניית קישורים ומיתוג האתר, משמשות כאחת הדוגמאות הנפוצות ביותר לכך.  

עבודה מהבית   

עבודה כפרילנסר ברשת האינטרנט, מגשימה למעשה חלום עבורו של כל שכיר ממוצע כיום במשק, כשמדובר כאן על עבודה המתבצעת ברוב המקרים מהבית. עובדה זו, משמשת כמובן ליתרון משמעותי עבור כל אדם הבוחר לעבוד כפרילנסר, אשר מבצע את עבודתו מן הבית. בנוסף, בוחר כל פרילנסר את זמני העבודה על פי רצונו, בין אם מדובר במשרות הייטק או משרות קידום אתרים, ללא בוסים או מנהלים שקובעים זאת בעבורו. גם מבחינת כמות העבודה והקצב בו מתבצעת, מדובר בהחלטה של כל פרילנסר, שככל וקיים מבחינתו רצון גדול יותר לעבוד, כך הרווחים שיצבור יגדלו בהתאם.   
הצלחתם של רבים מן הפרילנסרים כיום ברשת האינטרנט אינה מקרית, כשמדובר בהזדמנות נהדרת עבור כל אדם המחפש לייצר מקור הכנסה. בין אם מדובר במשרות הייטק, קידום אתרים, עיצוב אתרים, משרות מתכנת, או ביצוע של עסקאות מכירה וקנייה של נכסים אינטרנטיים למיניהם ( למשל קניית קישורים), יכול כל אדם הבוחר לשמש כפרילנסר באינטרנט להרכיב מקור הכנסה יציב ורווחי לאורך זמן.  

אין תגובות:

פרסום תגובה