בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שבת, 12 בינואר 2013

יתרונותיה של מערכת ההפעלה של לינוקס


מערכת הפעלה לינוקס (Linux) הינה מערכת הפעלה קוד פתוח, או קוד חופשי (open source) בשונה ממערכת ווינדוז, וכל המפתחים שלה הם אנשים העושים זאת בהתנדבות כדי לפתח אותה כל הזמן. רוב האפליקציות היושבות על לינוקס ניתנות להתקנה ולהורדה חינם, פרט לפאנל הניהול, ולכן אחד היתרונות הבולטים שלה הוא המחיר. חבילת אחסון אתרים בשרתי לינוקס יהיו לרוב במחיר זול יותר מאשר חבילות אחסון על גבי שרתים של ווינדוז. ייתרון נוסף שיש למערכת הפעלה של לינוקס הוא שהיא נחשבת ליותר מאובטחת מכיוון שעדכוני האבטחה שלה זמינים ברשת כל הזמן באופן רציף ומתמשך וגם מערכות ההרשאה של מערכת הפעלה לינוקס מאפשרת אבטחה טובה יותר. יתרונות אלה הופכים את הידע במערכות הפעלה לינוקס למאד מבוקשים כיום וכדי לעבוד בתחום עליכם לעשות קורס לינוקס.

למה קורס לינוקס?

קורס לינוקס הוא בחירה נכונה משני טעמים עיקריים: לינוקס הינה מערכת הפעלה שלה יתרונות רבים שצויינו למעלה והיא עדיפה על חלונות בהרבה פרמטרים, והסיבה השנייה היא שמערכת לינוקס חזקה מאד לשימוש אירגוני. לשתי סיבות עיקריות אלו ניתן להוסיף כמה סיבות נוספות: קורס לינוקס מלמד אתכם תוכנה המאפשרת תמיכה במגוון רחב של יישומים ומאפשרת עבודה רציפה בפעילות שרתים גדולים וכבדים ללא תקלות. בנוסף מיושמת טכנולוגיית לינוקס גם במחשבים ביתיים וטלפונים חכמים, כך שידע בתכנות לינוקס הוא רב תחומי ומתפרש על מגוון רחב של אפשרויות.

מה כולל קורס לינוקס באופן כללי?

קורס לינוקס כולל הכרת מערכת הפעלה לינוקס, ארכיטקטורת רשת, אבטחה, הגדרות של המערכת, התקנות לוח, העברת אותות, טופולוגיות, טיפול בתקלות, ניהול משאבים, סוגי הרשתות השונות, ניהול משתמשים וקבוצות, פרוטוקולים ותקנים בין לאומיים לחומרה, תקשורת ערוצים, שליטה בהתקני המערכת, מבוא לרשתות ולתקשורת מחשבים וכיוצא באלה. בנוסף לנושאי לימוד אלה מתנסים התלמידים גם בבניית שרתים, בניית רשת לינוקס, תכנון מערכות אבטחה לארגונים וכיוצא באלה.

קורס לינוקס – פרטים נוספים

קורס לינוקס חושף אתכם לתכנים ולמידע ייחודי עם ערכות לימוד ובאמצעות הרשת עצמה. חומר העזר הוא מבית Red Hat שהוא הטוב והעדכני ביותר בשוק כיום. קורס לינוקס שם דגש על תרגול מעשי רב וסדנאות מעשיות. הדרך הטובה ביותר ללמוד לינוקס היא באמצעות יישום מעשי של החומר ובכל שיעור מתקיימים תרגילים כדי להטמיע מעשית את החומרים שנלמדים.
הדרישות המוקדמות ללימודי קורס לינוקס הם הכרה של מערכות הפעלה, או סיום קורס טכנאי מחשבים ותקשורת והכרות עם סביבת רשתות פרוטוקול TCPI/IP. משך קורס לינוקס הוא 196 שעות אקדמאיות.
קהל היעד של קורס לינוקס הם אנשי תשתיות תקשורת ורשתות הרוצים לעבור הסבה מעשית ללינוקס ולמערכת הקוד הפתוח ולרכוש את כל הכלים כדי לתפעל מערכות לינוקס מתקדמות. לפני הקורס מומלץ להתעדכן ברשת אודות מערכת לינוקס כדי להבין במה מדובר.

אין תגובות:

פרסום תגובה