בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 13 בדצמבר 2012

שיעורים פרטיים לילדי הגן


שלל מחקרים הוכיחו כי בגילאי הגן, הילדים מסוגלים לקלוט ולהטמיע את חומר הלימוד בצורה יותר מהירה ויעילה. עובדה זו הובילה את ההורים, לשלוח את ילדיהם לשיעורים פרטיים, כבר מגן חובה, על מנת לפתח את יכולותיהם ומיומנותם במגוון תחומים, לקראת כיתה א'.

לחזק את הילד לקראת כיתה א'

כיום נוכל למצוא אינספור שיעורים פרטיים, אשר באים להכין את ילדינו הקט לקראת כיתה א'. בין שלל התחומים נוכל למצוא שיעורים פרטיים במתמטיקה, בהם הילד לומד את משמעות המספרים ומיומנות בסיסיות של חיבור וחיסור. שיעורים פרטיים בקריאה וכתיבה, בהם הילד לומד לפתח מיומנויות של כתיבה, קריאה והבנה. שיעורים פרטיים באנגלית, בהם הילד לומד את הבסיס של השפה. שיעורים פרטיים במחשבים, בהם הוא לומד את יסודות העבודה עם המחשב ועוד שלל שיעורים. מטרת השיעורים הללו, היא להכין את הילד לקראת הלימודים בכיתה א', בהם הוא לומד את בסיס החומר הנלמד ומקבל כלים שמסייעים לו לפתח את מיומנויות הלימוד שלו. כל אלו מספקים לו יתרונות שיסייעו לו להתחיל את שנת הלימודים הראשונה שלו ברגל ימין.

שיעורים פרטיים ייחודיים

מלבד שיעורי המיומנויות הבסיסים שניתנים כיום לילדי הגן, נוכל למצוא כיום שלל שיעורים פרטיים ייחודיים, אשר מסייעים לפתח את היכולות היצירתיות, השכליות, המוטוריות והנפשיות. בין השיעורים הפרטיים המגוונים נוכל למצוא שיעורי אומנות, הכוללים שיעור פרטי בפיסול, ציור, בישול ועוד, בהם הילדים לומדים לפתח את הצד היצירתי שלהם והצד המוטורי. נוכל למצוא שיעורים פרטיים ביוגה או מדיטציה, בהם הילדים לומדים כלים בסיסים שילמדו אותם כיצד להירגע ולהגיע למצב של ריכוז. שיעורים פרטיים במוזיקה, שמפתחת את הצד היצירתי, המוטורי והשכלי של הילד, על פי עדויות ומחקרים, מוזיקה משפרת לנו את הזיכרון ואת היכולת המתמטית שלנו.  נוכל למצוא עוד אינספור שיעורים פרטיים, כאשר כולם באים לפתח את הילד באינספור דרכים יצירתיות, שבנוסף לכך מעשירות את עולמו.

דגשים חשובים שעלינו לבחון

לצערנו, לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו להעניק לילד את כל השיעורים הפרטיים, לכן רצוי להתמקד בתחום שהילד שלכם הכי זקוק לו. כדאי להתייעץ עם הגננת, בנושא, אבל באופן עקרוני השיעורים פופולאריים הם שיעורי הקריאה והכתיבה. כאשר אתם באים לבחור את המורה הפרטי המושלם, חשוב שתבצעו תחקיר מעמיק בנושא, בדיוק כמו שאתם עושים לפני בחירת עיצוב חדרי תינוקות או עיצוב הבית. במהלך התחקיר תוכלו לנצל שלל פורומים ובלוגים, בהם תוכלו לקבל המלצות וטיפים לגבי מורים מומלצים בתחום. חשוב שתקבעו ראיון עם כל מורה פרטי, על מנת לבחון אם יש לו ניסיון קודם בלימוד ילדי גן חובה, אם יש לו כימיה טובה אתכם ועם הילד, אם הוא משדר אמינות וכמובן האם תוכלו לעמוד במחיר אותו הוא דורש. חשוב לשתף את הילד בכול התהליך, משום שאם הוא לא יאהב את המורה ואם הוא לא ישתף פעולה חבל על המאמץ והכסף.

אין תגובות:

פרסום תגובה