בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 2 בדצמבר 2012

תמיד חלמת להיות עורך דין נכות כללית? בוא ללמוד את המקצוע


במקרים בהם מעוניינים להגיש תביעה בשל נכות כללית שנגרמה, בין אם למוסד לביטוח הלאומי או לכל גורם אחר, מומלץ לעשות זאת בעזרתו של עורך דין, המתמחה בתחום. כשמדובר במקרים של נכות כללית יש לזכור שהנכה עצמו זכאי לתנאים ולזכויות מיוחדות. לעיתים, ומסיבות שונות, הוא אינו יכול לממשן ולכן זקוק לעזרתו של איש מקצוע כדי לפעול לשם כך ולדאוג לרווחתו. אם תחום זה מעניין אתכם ואתם רוצים לעסוק בו באופן מקצועי, תוכלו ללמוד את המקצוע באוניברסיטאות השונות ובמכללות. במה מדובר והיכן לומדים זאת? על כך, לפניכם. 


מהו עורך דין נכות כלליתבמקרים בהם מעוניינים להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי בשל נכות כללית וקבלת גמלה מתאימה, עלולים להיתקל בסירוב או בקשיים שונים. המוסד לביטוח לאומי איננו מקל על הפונים אליו וכך גם כל הגורמים האחרים שאליהם יש לפנות במצבים של נכות כללית. תביעות בתחום זה הינן תביעות מורכבות מאד, שפעמים רבות עשויות להסתיים בהפסד מצידו של התובע. ולכן, חשוב להיעזר בעורך דין נכות כללית, המתמחה בתחום ויכול לייצג את הנכה אל מול כל המוסדות השונות. בעזרתו של עורך הדין יכול הנכה לתבוע את זכויותיו ולקבל את הגמלה המגיעה לו. אמנם מדובר בהליך ארוך מאד, אולם סיוע של עורך דין מקצועי יכול לזרז את ההליך עצמו וכן להגדיל את סיכוייו של הנכה לקבל את כל מה שמגיע לו.


היכן ניתן ללמוד את זהמי שמעוניין להתמחות בתחום זה, יכול להצטרף אל לימודי המשפטים, המוצעים במכללות ובאוניברסיטאות השונות ומקנים את כל הכלים החשובים, המאפשרים לבוגרי המסלול, לעסוק בתחום באופן מקצועי. לימודי המשפטים כוללים, במסגרתם, קורסים בנושאים שונים, לרבות כאלה הבוחנים את תחום הנכות הכללית, הביטוח הלאומי ועוד. החוקים השונים, המתייחסים לכך, בוחנים את הנושא מהיבטים שונים. על מנת לעסוק בתחום ולייצג את הנכים אל מול הגורמים השונים, חשוב להכירם לעומק וכן ללמוד גם נושאים נוספים, שיכולים לעזור בכך.
במסגרת הלימודים נחשפים הסטודנטים אל עולם המשפטים המרתק. בתום הלימודים, שנמשכים בדרך כלל ארבע שנים, הם מצטרפים למשרד עורכי דין, שם עוברים סטאז' של שנה כדי לצבור ניסיון בתחום שבו הם בחרו. בוגר מסלול משפטים, המעוניין להתמחות בתחום הנכות הכללית, יכול לבחור משרד עורכי דין המציע שירותים משפטיים בתחום זה ושם לצבור את הניסיון הנדרש לו. בתחום תקופת הסטאז' עליו לעבור את בחינות לשכת עורכי הדין כדי לקבל הסמכה מתאימה. לאחר מכן הוא יכול לעסוק בתחום ולייצג את לקוחותיו השונים מול בית המשפט ולעזור להם לממש את זכויותיהם השונות. חשוב לזכור שמדובר בתחום שאיננו פשוט. תחום עם אתגרים רבים, המצריך יכולת מקצועית גבוהה. רק עורכי דין בעלי יכולת גבוהה מצליחים להתמודד איתו כהלכה ולבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר. 

אין תגובות:

פרסום תגובה