בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

לימודים בפתח תקווה כל האופציות פתוחות


השכלה גבוהה הינה דבר שכולנו חותרים אליו על מנת להרחיב אופקים ולמקם את עצמנו במקום גבוה בתחרות ההולכת ומשתכללת בשוק העבודה של היום. רוב מקומות העבודה, בפרט במשרות אשר מציעות תנאים אטרקטיביים לעובדים הקיימים בה, דורשים השכלה אקדמאית. חלק ממקומות העבודה שמים דגש על תואר בתחום בו עוסקת החברה, וחלק אחר פשוט דורש השכלה אקדמאית, גם אם המועמד מגיע עם תואר בלימודי פסיכולוגיה והעבודה בתחום הפיננסים. תואר אקדמאי מוכיח למראיין כי המועמד שמולו יודע לעמוד בלחץ, להשקיע בעבודה לאורך זמן ולהתמיד עד להשגת המטרה. מעבר לכך מדובר בידע שנרכש בנושאים שנדרשים במשרות כאלה ואחרות.


תואר אקדמאי מוכר על ידי המל"ג


לימודים במכללה בפתח תקווה מציעים בנוסף לכל היתרונות האחרים, גם תואר מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, של האוניברסיטה הפתוחה. לימודים בפתח תקווה המציעים תואר, מעניקים תואר מוכר כאמור שהינו דבר חשוב ביותר עבור שלל של דברים, כמו אם לאחר סיום תואר ראשון נרצה להמשיך לתואר שני, עבור החזרי מס ממס הכנסה, עבור אלה אשר מעוניינים להיות עורכי דין(נדרש תואר מוכר עבור מבחני לשכה והתמחות) , אם אתם מעוניינים לקבל מלגה  או אם אתם עובדים במוסד אשר מעניק תוספת שכר על תואר אקדמאי מוכר.

כאשר ניגשים ללימודי תואר במכללה בפתח תקווה, כל האופציות פתוחות בפני הסטודנטים עבור רכישה של תואר אקדמאי בצורה נוחה, עם שילוב של עבודה בנשרה מלאה או חלקית, עבור הורים לילדים וכן עבור אנשים שתמיד חלמו על לימודים אקדמאיים ורק עכשיו, בשלב מאוחר מחליטים להרחיב אופקים וללמוד תחום מסוים.

הגשמת חלום בכל גיל


כמעט בכל אזור או עיר גדולה בארץ נוכל למצוא מוסד אקדמאי, מכללה או אוניברסיטה אשר אליהן ניתן לגשת לשם רכישת השכלה גבוהה, ביניהם ערים כמו תל אביב, חיפה, ירושלים, ראשון לציון ופתח תקווה. אך מה ניתן לעשות אם מדובר באדם אשר מעוניין להרחיב אופקים ולעשות תואר אקדמאי, אך אין לו את הנדרש עבור מכללה או אוניברסיטה. הרי האוניברסיטאות הגדולות כמו אוניברסיטת תל אביב מערימות קשיים רבים על המועמדים, כאשר מדובר בכמות מקומות מצומצמת ביחס לכמות המועמדים שניגשים להרשמה במסלולים השונים שם.

מכללות, לעומת זאת, מציעות תנאי קבלה פשוטים הרבה יותר, אך העלות עבור תואר אקדמאי הינה גבוהה ביותר ומדובר בכמה עשרות אלפי שקלים, שלא כל אחד יכול לממן. לימודים במכללה בפתח תקווה מציעים גם תנאי קבלה בהתאם לאלה שקיימים באוניברסיטה הפתוחה, עם אותן העלויות , רק במסגרת של מכללה. דבר זה פותח את הדלת עבור שלל של אנשים בגילאים ורקעים שונים שמעוניינים לרכוש השכלה אקדמאית, וכעת, יכולים לבצע זאת. הלימודים במכללה מספקים את אווירת הלימודים של מוסד אקדמאי, ללא תוספת של תשלום, מלבד התשלום הרגיל עבור כל קורס וקורס, אותם הסטודנט בוחר לפי תוכנית הלימודים במסלול התואר שבחר לעשות.

אין תגובות:

פרסום תגובה