בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

לימודי דפוס דיגיטלילא כל מי שמגיע ללימודי בתחום הדפוס יודע כל מה שצריך לדעת ולקורס זה מגיעים אנשים מכל מיני סיבות ועם סוגי ידע שונים.

        ישנם אנשים אשר תחום זה תמיד עניין אותם אך אין להם ידע מקצועי קודם בנושא הדפוס הדיגיטלי  ובכלל.
        יכול להיות שאתה כבר נמצא בתחום הדפוס או עובד בדפוס דיגיטלי ומחפש אחר דרכים להתמקצע עוד יותר.
        לעיתים אתם בעלי ידע בתחום הדפוס הדיגיטלי אך אינכם יודעים לסדר את המידע בצורה שיהיה אפקטיבי עבורכם.
        אם אתה עובד עם בתי דפוס ורוצה להבין יותר טוב בתחום על מנת לשפר את התוצאה הסופית של כל הזמנה.

מה לומדים בקורס דפוס דיגיטלי?


כיום תחום הדפוס הדיגיטלי הינו תחום מאוד תחרותי, ולכן גם אם אתה עובד עם בתי דפוס באופן קבוע או שאתה מעוניין לשכלל את ידיעותיך בעבודה בתחום עצמו, חשוב פי כמה וכמה לדעת בדיוק איך מייצרים עבודה ברמה גבוהה ואיך מקבלים את המוצר ברמה שאתם מחפשים. לימודים בסיסיים של דפוס דיגיטלי חייבים לכלול את הנושאים הבאים-

·         בקרת איכות- דרכים לדעת האם מדובר בבית דפוס אשר מייצר עבודה באיכות טובה.
·         תיאום ציפיות- הדרך להבין את רצונות הלקוח ומשם לתת ללקוח מה שהוא ביקש בצורה הטובה ביותר.
·         ניהול צבע דיגיטלי – חשיבות ואופן העבודה.
·         בדיקה טרם שליחה להדפסה- תהליכי עבודה בקדם דפוס preflight .
·         שלב ההכנה לקראת הדפסה -  סביבות עבודה שונות(מקצועי/לא מקצועי).
·         תפעול מכונות – אופסט, מכונת דפוס דיגיטלי או פלוטרים לביצוע העתקות.

לימודי קורס דפוס דיגיטלי


לימודים אלה יכולים להיות בתור קורס בודד על מנת להעשיר עולם בסיסי או בתור חלק מתהליך שלם של למידה על עולם של עיצוב גרפי/ עיצוב תעשייתי באחת מהמכללות והאוניברסיטאות לעיצוב בארץ. הסכומים לקורס בודד ובסיסי יכולים לנוע מכמה מאות של שקלים ועד לכמה אלפי שקלים לקורסים מתקדמים וכן לשכר אוניברסיטאי ללימודים במסלול לתואר אקדמאי. לימודי דפוס בלבד מקנים תעודת מקצוע לתואר הנדסאי מטעם מה"ט – המרכז להכשרה טכנולוגית של ישראל.

הדרישה לעובדים בתחום זה הינה גבוהה בשל הביקוש הגבוה של כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, קטלוגים, הדפסת פנקסים, עלונים, רול- אפים ועוד... מידי יום קמים עוד ועוד אתרים אשר מציעים אינספור של שירותי דפוס דיגיטלי עבור קהל צרכנים רחב אשר מורכב גם מקהל עסקי/חברות וגם מקהל פרטי.

ניתן לראות כי כמעט כל חנות צילום מחזיקה עובדים אשר יודעים להפעיל דפוס דיגיטלי החל משלב העריכה ועד לשלבי הביצוע הסופיים. העלות של לימודי דפוס אינה גבוהה וניתן לקבל מלגות לפי המצוין באתרי הלימוד השונים ברחבי הארץ. תעודת המקצוע יכולה לסייע בידיו של הסטודנט שסיים את לימודיו, במציאת עבודה בתחום נדרש.

אין תגובות:

פרסום תגובה