בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 18 בנובמבר 2012

מדוע כדאי להירשם אל קורס חשבי שכר?


אם אתם עוסקים בתחום החשבונאות ומעוניינים להתפתח לכיוונים מעניינים, אפשר שהרשמה אל קורס חשבי שכר היא בדיוק מה שאתם צריכים. מהו בעצם קורס חשבי שכר? מה זה בכלל חשבי שכר ולמה המקצוע נדרש? אנו חיים היום בעולם שבו מרבית האנשים שעובדים בישראל הם או מקבלי משכורות או מנהלים אשר נותנים משכורות. אלא שלמנהל אין את הזמן הדרוש כדי להתחיל ולבצע את החישובים למשכורת עבור העובדים שלו. הדבר בולט במיוחד כשהחברה מפסיקה להיות קטנה, ולאט לאט מתפתחת יותר ויותר. יש היום חישובים רבים שצריך לבצע כשמפיקים שכר לעובדים שונים ולהכיר גם את הבדלים בין העובדים, הזכויות הסוציאליות שמגיעות לכל עובד, ההשפעה של הוותק, והכרה גם בדיני העבודה שיכולים להשתנות בהתאם לחקיקה בכנסת. לפיכך, יש צורך בחשבי שכר מקצועיים שיוכלו לעסוק בתחום - ולכן כדאי להירשם אל קורס חשבי שכר.


מה לומדים בקורס?בעקרון, קורס חשבי שכר מיועד לאנשים שיש להם כבר רקע בתחום של חשבונאות, בין אם כרואי חשבון, כמנהלי חשובות, כיועצי מס, כגזברים, או כל תחום אחר. במהלך קורס חשבי שכר תעבור תכנים מרתקים במגוון של תחומים: הכרה עם דיני מס ודיני מעסיקים, הכרה עם התחום של ביטוח לאומי והשפעותיו על המשכורת, דיני עבודה בישראל, הטבות ופטורים ממס, ניכוי מס, ועוד נושאים שונים ומגוונים. המטרה היא שהבוגרים של קורס חשבי שכר יוכלו להפיק תלושי משכורת בכל מקום עבודה, כאשר הם מודעים לתנאים במקום עצמו, וכן לדינים הכללים הקשורים לכך בישראל. חשוב כמובן לוודא שכאשר אתם נרשמים אל קורס חשבי שכר אזי התעודה שאתם מקבלים בסוף מוכרת ומאושרת על-ידי משרד התמ"ת.


לשלב ביחד עם העבודהאחד מהיתרונות הבולטים של קורס חשבי שכר, הוא שניתן לשלב בינו לבין העבודה שלכם. כך, מנהלי חשבונות שרוצים לעבור את הקורס לא צריכים להפסיק להתפרנס כדי לעבור את הקורס. ברוב המקרים, קורס חשבי שכר נמשך בין ארבעה לשישה חודשים - תלוי בקצב של הלימודים ובהיקף השעות. לרוב מדובר על מפגשים של פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע של שעות בודדות. יש היום אפשרות לבחור בין לימודי בוקר ללימודי ערב. אם לא אכפת לכם למשוך את זמן הלימודים, יש היום אפשרות להירשם למסלולים מיוחדים של קורס חשבי שכר שמתקיימים רק פעם בשבוע בימי שישי בבוקר. הדבר אמנם מאריך את משך הלימודים, אך מאפשר גמישות גבוהה מאד ואפשרות לעבוד במשרה מלאה במקביל ללימודים. כמו כן, המכונים ובתי הספר והמכללות שמציעים לכם לעבור קורס חשבי שכר, יכללו גם שיעורי הכנה לקראת הבחינה המסכמת והמכשירה, לרבות עדכונים אחרונים נושאי פסיקה וחקיקה שנעשו בתחום. כך אתם תוכלו לעבור את הבחינה בהצלחה, ולקבל את תעודת ההכשרה המיוחלת.

אין תגובות:

פרסום תגובה