בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 14 בנובמבר 2012

לימודי תקשורת חזותית


לימודי תקשורת חזותית, לא ממש נוגעים ללימודי תקשורת רגילים, אלה יותר פונים ללימודי העיצוב הגרפי והאומנות. באמצעותם המעצבים מעבירים מסר שיווקי, שמפורסם באמצעי המדיה השונים במשק. לימודי תקשורת חזותית, מספקים לכל אוהבי האומנות, המחשבים והעיצוב, אפשרות לקריירה מצליחה בתחום שרק הולך ומתפתח. תחום התקשורת החזותית בולט באינטרנט, בעיתון, בספרים, בפלאפונים החכמים בטלוויזיה ובפרסום, הם למעשה מהווים את אמצעי המדיה המובילים במשק, אליהם נחשפים ההמונים מידי יום.

לימודי תקשורת חזותית – מטרות ותכנים

מטרתם העיקרית של לימודי התקשורת החזותית, היא לספק לסטודנטים כלים איתם יוכלו להעביר מסרים, על ידי אמצעי המדיה השונים אם זה הטלוויזיה, האינטרנט, העיתון, כרזת הפרסומת, אריזת המוצר, הספר ועוד. כלים אלה כוללים פיתוח יכולות עיצוב טכניות, שימוש בתוכנות מחשב למעצבים, ופיתוח חשיבה יצירתית, כל אלו למעשה מסייעים לסטודנטים להעביר את המסר הרצוי. במהלך לימודי תקשורת חזותית הסטודנטים מתנסים בתחומי הלימוד הבאים: יסודות העיצוב, יסודות תולדות האומנות, יסודות הפרסום והשיווק, יסודות הפסיכולוגיה, יסודות תקשורת חזותית, פוטושופ, אילוסטרייטר, אינדיזיין, תלת מימד, אפטר אפקטס, דרימוויבר, פרימייר, עיצוב סקיצות, בניית אתרים, עיצוב אתרים, שיווק אתרים, רישום, ציור, אנימציה, תורת הצבע, איור, צילום, פיסול, קומיקס, עיצוב גרפי, יסודות תקשורת ההמונים, עריכה, איור דיגיטאלי, עיצוב בדו מימד, בניית אפליקציות, עיצוב אפליקציות, עיצוב כרזות, יסודות עיצוב המוצר, תכנון והפקת פרסומות, תכנון והפקת קמפיין שיווקי ועוד שלל מקצועות מרתקים אחרים. במסגרת לימודי תקשורת חזותית תוכלו לבחור בין מסלול איור, מסלול עיצוב גרפי, מסלול עיצוב אתרים ועוד שלל מסלולים אחרים הנוגעים לעולם המדיה של התקשורת החזותית.

לימודי תקשורת חזותית – תנאי קבלה וקהל יעד

לימודי תקשורת חזותית, מיועדים לכל מי שרואה את עצמו משתלב בתחום עיצוב המדיה הגרפי במסגרת חד ממדית או תלת ממדית. לימודי תקשורת חזותית, מיועדים לכל מי שחושב שיש לו כישרון וחשיבה יצירתית. לימודי תקשורת חזותית, מיועדים לכל מי שאוהב אומנות, עיצוב, מחשבים, שיווק, פרסום או כל מי שחושב שהוא מעוניין להיכנס לתחום של עיצוב מסר על ידי כלים של תקשורת חזותית בתחומי המדיה השונים. לימודי תקשורת חזותית נערכים במסגרת לימודים מקצועיים או תואר ראשון בבתי ספר מקצועיים, מכללות או אוניברסיטאות ללימודי תקשורת חזותית ואומנות. במסגרת לימודי מקצוע הלימודים נערכים בין שלושה חודשיים לשנה, כאשר תנאי הקבלה אליהם דורשים לרוב מבחן פסיכומטרי וגם מבחן קבלה לבדיקת מיומנויות ולרוב כל אחד מתקבל. בתום הלימודים הבוגרים מקבלים תעודה מקצועית, איתה יוכלו לפנות לשלל מקצועות העיצוב, אשר עוסקים בתחום התקשורת החזותית. הקבלה ללימודי תקשורת חזותית, במסגרת תור ראשון, לרוב הרבה יותר נוקשה ומצריכה תעודת בגרות מלאה, פסיכומטרי, תיק עבודות, ראיון ומבחן קבלה. הלימודים במסגרת תואר בלימודי תקשורת חזותית, לרוב נערכים בין שלוש לארבע שנים ובסופם התלמידים זוכים בתואר ,B.Des בלימודי תקשורת חזותית.

אין תגובות:

פרסום תגובה