בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שלישי, 9 באוקטובר 2012

עבודות סטודנטים קצת אחרות


קשים ביותר הם חייו של הסטודנט, בין מלא קורסים, בחינות וכל שאר הדברים שחייבים להספיק בין הלימודים, צריך גם למצוא את הזמן לעשות קצת כסף למחייה. לצערנו רובנו לא נולדו להורים מיליונרים ככה שאין ברירה וחייבים לחפש עבודה, לא מספיק שאנחנו סובלים כל היום עוד מצפים שגם נמצא עבודה ובכלל נסבול, בדרך כלל מקומות העבודה לוקחים סטודנטים רק בשכר מינימום ולכזאת שמצריכה לדבר עם אנשים מציקים כל היום.
תזכירו שוב למה בכלל הסכמנו להתחיל תואר ראשון במקום לצאת לטייל בעולם בלי חשבון? אה נכון כסף. טוב אז אם כבר צריך לחפש עבודה אז לפחות שתהיה מעניינת ונסבלת. עדיפות לכזו שאין קורס הכשרה או קבלה (מפאת המחסור בזמן). בטוח יש כמה כאלה, הנה רשימה מקוצרת שתעשה לכם חשק לקום כל יום לעבודה ולא להגיע לשיעור הבא.
רשימת עבודות נסבלות לסטודנט המצוי

אילו עבודות לא שיגרתיות פתוחות בפנינו ?

- יש לכם מושג כמה פסיכים יש בעולם? בטוח שיש לכם, אבל אם אתם ממש רוצים לבדוק את העניין כדאי לכם לחפש עבודה באחת מחברות האינטרנט שמחפשים תמיד סטודנטים מסכנים כמונו לעבודות סינון טוקבקים לכתבות השונות. כל עם ישראל גולש כל היום על המחשב וגם נוהג להגיב כמעט לכל שטות בעזרת שטות גדולה עוד יותר, בעבודה זאת כל מה שתצטרכו זה לקרוא תגובות, להתפוצץ מצחוק ולסנן את מה שלא הולם לדעתו של המנהל, בהחלט עבודה חביבה לכל אחד.
- עבודה נוספת עם כסף קל היא להצטרף לאחד ממכוני המחקר שתמיד מחפשים מתנדבים בתשלום להתנסות במחקרים השונים. סך הכול תצטרכו לקחת איזו תרופה וכדור מידי פעם, ולהשתתף בדיונים ולמלות משובים על תופעות לוואי ושאר עניינים חשובים. ג'ואי מחברים וקרמר מסיינפלד חיו מזה לא רע ועוד בדולרים, אז בטוח שגם אתם תסתדרו.
- כמה פעמים ביקשו מכם לצאת לטייל קצת עם האח הקטן או האחיין ועוד בחינם? ישנם אנשים שישלמו לכם כסף טוב ועוד על לטייל עם כלבים כמה שעות ביום. בלי כאבי ראש וקדיחות של תקנה לי וכל השטויות. פשוט להוציא את הכלב לנשום קצת אוויר בפארק בשכונה, להסתובב ולהכיר אנשים, ובסוף עוד לקבל על זה כסף יחסית טוב, בחו"ל מדובר על קריירה לכל דבר אז למה לא כאן?
- במידה ומסלול הלימוד שבחרתם ללמוד לא ממש יביא אתכם לתהילה למה שלא תקצרו תהליכים ותחפשו עבודה בתור ניצבים? פרסומות, סרטים, תוכניות טלוויזיה, כמעט לכל פרויקט מחפשים ניצבים שיעמדו סתם כך ברקע בתור עוברי אורח או סתם גוויות שכובות על הרצפה, גם לקבל זמן מסך וגם אחלה כסף בנוסף. תמיד אפשר לעבוד בקייטרינג לצידם של מגשי אירוח ולעשות אחלה כסף.
כמו שאתם רואים עבודות לסטודנטים לא חסרות, צריך רק לחפש טוב טוב ולהחזיק מעמד לפחות עד סוף הסמסטר והחופש הגדול הבא.

אין תגובות:

פרסום תגובה