בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שבת, 20 באוקטובר 2012

קורס סקיפרים


יש אנשים שאוהבים ללכת לים על מנת להשתזף, אחרים אוהבים לשחות בים או לגלוש.
חלק אחר חולם לשוט בים, כאשר ההגה נתון בידיים שלהם. תענוג צרוף. אם זה גם החלום שלכם, תכינו את עצמכם להיפרד מסכומים לא קטנים של כסף. מכמה אלפים ועד כמה עשרות אלפים אם אתם אוהבים להתפנק ומעוניינים בקורס סקיפרים פרטי ולא קבוצתי, אשר לאלה ניתן להוסיף עלויות של עוד כמה מאות שקלים בחודש במידה ואתם מעוניינים להיות חברים במועדון שייט.

עדיין זול יותר מאשר לרכוש יאכטה, אתם אומרים וצודקים. וכאשר מדובר בתשוקה ופינוק אמיתי עבור אנשים שנותנים את מירב זמנם לעבודה ארוכת שעות ומתישה, אם אתם נמנים על אלה שיכולים להרשות לעצמם הוצאה מעין זו, אפשר לומר שאתם אפילו חוסכים...

קורס סקיפרים אהוי!

אז לאן למעשה אפשר ללכת על מנת ללמוד להיות סקיפר? ישנם שני בתי ספר גדולים נכון להיום אשר מעבירים קורס סקיפרים ושניהם נמצאים במרינה בהרצליה. לאחד יש סניף נוסף בחיפה, לטובת אלה שנמצאים צפונה יותר. שעות הלימוד הינן החל ממאה ושישים ועד למאתיים שעות לימוד אשר מחולקות ללימוד אשר נעשה בכיתה ולימודים בשטח עצמו, דהיינו, בים. בשני בתי הספר ישנם שיעורים אשר מתבצעים בשעות הערב, דבר שיכול להיות נוח יותר עבור רוב אנשי העבודה, שמסיימים את יום העסקים לקראת שעות הערב , אם לא יותר מכך.

ישנם בתי ספר קטנים יותר לקורס סקיפרים באזור מרכז הארץ (אשדוד, יפו, תל אביב) אשר שם העלות לא תעלה בדרך כלל מעבר לחמישה עשר אלף שקלים, גם אם מדובר בשיעורים פרטיים, אשר גם שם קיימים. כולל שיעורים באינטרנט למי שמעדיף זאת.

שעות הלימוד דומות במספרן , החל ממאה ושבעים ועד מאתיים וחמישים שעות שגם כאן מתחלקות בין שעות לימוד בשטח ושעות לימוד בכיתה. גם בבתי הספר הקטנים ישנה אפשרות להצטרף למועדון החברים בעלות נוספת מאות שקלים לחודש.

איזה בית ספר לבחור מכל אלה?

כמו בכל דבר בחיים, ופרט בהוצאה גדולה מעין זו, חשוב כי תיגשו ל"נסיעת מבחן". קבעו פגישה עם כמה מקומות שמעניינים אתכם וביניהם אתם מתלבטים, אין כמו מראה עיניים על מנת  ל התרשם מן האווירה, המדריכים ויחסם אל הסקיפרים העתידיים. ההתלבטות בין בתי הספר הגדולים והקטנים מובנת, מכיוון שלבתי הספר הגדולים מטבע הדברים ישנו מבחר של יאכטות בגדלים שונים עליהן תוכלו להתנסות ולצבור ניסיון הפלגה עשיר יותר. בנוסף ישנה גמישות יתרה בשעות הלימוד שיכולים להיות בבוקר או בערב לנוחיותכם.

הדבר עליו לא ניתן להתגמש הינו העלות הגבוהה, שזה שיקול פיננסי בינכם לבין פקיד הבנק שלכם... לגבי ההצטרפות למועדון שייט, היא יכולה להיות גם אם למדתם בבית ספר אחר לסקיפרים. בדקו את אחוזי ההצלחה בבחינות הגמר לשם קבלת רישיון סקיפר בבתי הספר ביניהם אתם מתלבטים, כך תוכלו להבין את רמתו של בית הספר ולהחליט בצורה טובה יותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה