בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שבת, 20 באוקטובר 2012

קורס בניית אתרים


אם אתם נושמים את אוויר הסייבר ספייס ורוצים להרחיב את ידיעותיכם על מנת להרוויח כסף,
אתם יכולים ללמוד את רזי בניית האתרים ולהשתמש בידע זה על מנת לבנות אתר / אתרים משל עצמכם אותם תטפחו עד לכדי רווח נאה או שתעבדו בתור שכירים בחברה כזו או אחרת ותרוויחו כסף תמורת הידע שלכם בבניית אתרים עבור לקוחות החברה. אז למה אתם מחכים? אם גם אתם רוצים להיות וובמאסטר, להלן כמה כלים בדרך להגשמת חלום.

ניסיון יתרון לא חובה

זה שאתם ניגשים לקורס בתחום לא אומר שאתם חייבים להיות בעלי רקע בנושא בניית תארים, מספיק שיש לכם את התשוקה לנושא האינטרנט, או שמידי פעם בפעם יוצא לכם לגלוש לאתרים שונים ולחשוב שאתם הייתם דואגים שהאתר יראה אחרת, לנוחיות הגולש. חלק ממוסדות הלימוד משקיעות את מירב מרצן בלימוד והכנת הסטודנטים ואף מעמידות תנאי סף בסיסיים על מנת לוודא כי אותו אדם ניגש לקורס שישדרג אותו ולא לתחום שאין לו כל בסיס בו.

בחירת מקום הלימודים

בדקו אלו מוסדות נותנים כמה שיותר כלים מקצועיים ובעלי שם בתחום זה, הדבר האחרון שאתם רוצים זה ללמוד במקום בעל הישגים חובבניים, מכיוון שמדובר בתחום תחרותי במיוחד. יש דרישה גבוהה למתכנתים, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו חברה קטנה או גדולה בה תוכלו להתחיל ולצבור ניסיון ולהגדיל את הידע ודרישות השכר בהתאם.

בדקו אם במקום ישנם מבחני מעבר ותקופת התמחות בה תתעסקו עם בניית אתר באופן עצמאי ומעשי (ביצוע של פרויקטים עבור חברות איתן מנהל המוסד קשרים עסקיים) לשם רכישת כמה שיותר ניסיון, הדבר מראה על רצינות מוסד הלימודים. כמו כן, כך תבנו לעצמכם מעין תיק עבודות אותו תוכלו להראות למקום עבודה אופציונאלי.

לעבוד וללמוד

בררו מהו הסילבוס של קורס לבניית אתרים והאם שעות הלימוד משתלבות עם העיסוקים הנוספים שלכם, באם אתם עובדים במשרה מלאה או חיילים משוחררים. אם אתם חיילים משוחררים בדקו אם ניתן להשתמש בפיקדון הצבאי עבור הקורס במוסד זה. בדיוק כמו במוסדות לימוד אחרים רבים, בדקו אם קיימת מלגה בתנאי סף מסוימים. דבר זה יכול לעזור לכם להוציא כמה שפחות עבור קורס בניית אתרים.

אם אתם עסוקים במהלך היום, כדאי שתוודאו בתחילת הבדיקות שלכם לגבי מוסד הלימודים, האם ישנם גם לימודים בשעות הערב, באלו שעות ולכמה זמן על מנת שתוכלו לתכנן בצורה נוחה את ההגעה מהעבודה או מהבית לאחר יום של עבודה.

אין תגובות:

פרסום תגובה