בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 25 ביולי 2012

לימודי מחשבים לקראת לימודי תעודה

מחשבים מהווים כיום גורם חשוב בכלכלת המדינה ותחום ההיי-טק בכלל ניזון מאנשי מחשבים ברמות שונות. מכיוון שישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחום המחשבים וההיי-טק הפכו לימודי מחשבים למאד פופולריים. לימודי מחשבים הפכו לנגישים לאחוז ענק מהאוכלוסייה בגלל ההיצע העצום של משרות בתחום זה. בתי ספר רבים נפתחו בנוסף לאוניברסיטאות והמכללות המציעות לימודי מחשבים עם תארים אקדמאים. המון מוסדות פרטיים פתחו מגמות ללימודי מחשבים ללא תנאי סף גבוהים, ללא רקע או הכשרה מוקדמת, אלא שהם מיועדים לכל מי שרוצה ויכול. מוסדות אלה הם מוסדות לימודי תעודה בלבד והם אינם מתיימרים להעניק תעודות אקדמאיות, אבל מסתבר שגם לימודי תעודה במחשבים מאד נחשבים מן הסיבה הפשוטה – רוב המעסיקים הינם מעסיקים פרטיים שהדבר המעניין אותם הוא היכולת של האדם וכשרונו. תואר אקדמאי או תעודה פחות מעניינים אותם.
הלומדים לימודי תעודה לימודי מחשבים מקבלים בסיום הלימודים תעודה מקצועית המאפשרת להם להיקלט בתחום ההיי-טק ולהתחיל בעבודה. אופציה זו תאפשר להם בעתיד גם להתפתח במידה ויהיו מספיק מוכשרים.

לימודי מחשבים – הקורסים השונים


לימודי מחשבים מסוג לימודי תעודה ולא לימודים אקדמאים מעניקים כמה ייתרונות לתלמידים – ראשית אין תנאי סף גבוהים לקבלה וכמעט כל אחד עם מוטיבציה וראש על הכתפיים יכול להתקבל. בנוסף לכך לימודי תעודה מאפשרים לתלמיד לבחור את התחום שמדבר אליו ולא ללמוד תחומים רבים שאינם מדברים אליו כלל. במכללות או באוניברסיטאות יהיו הלימודים מורכבים מלימודים רבים ונרחבים בנושאים מגוונים הרחוקים מן המקצוע הספציפי שאותו רצה התלמיד ללמוד.

לימודי מחשבים במסלול לימודי תעודה


לימודים במסלול לימודי תעודה של לימודי מחשבים הם קצרים יותר ואטרקטיביים יותר. הנסיון המעשי בזמן הלימודים מתמקד בנושא או בתחום הנלמד ולא סוטה לכיוונים אחרים. ההתמקדות מאפשרת לתלמיד להתמחות במקצוע הנלמד באופן יותר מעמיק ומקצועי.

לימודי מחשבים - הקורסים הנחשבים


לימודי מחשבים מכילים עשרות קורסים שונים ולעיתים יש בלבלול רב בעניין הכדאיות שלהם. כדי להבין במה מדובר הנה לפניכם מבחר של קורסים הנחשבים מועדפים:
קורס תכנות PHP – זהו קורס לימוד שפת מחשב הנקראת PHP שמאד נפוצה בעולם לבניית אתרי אינטרנט. הלומד ידע לבנות אתרים ולנהל אותם ומומלץ לקחת קורס בסיסי במחשבים לפני קורס תכנות זה.

קורס טכנאי מחשבים – קורס זה הנקרא גם קורס טכנאי PC מכשיר את התלמידים לזהות ולפתור בעיות שונות העלולות להופיע בשימוש במחשב. לימוד דקדקני של מרכיבי המחשב וחומרתו מעניקים לתלמיד האפשרות לעשות זאת.

קורס בודקי תוכנה – קורס לימודי תעודה זה מלמד אתכם הכל אודות בדיקת גרסאות שונות של תוכנות וזיהוי תקלות (באגים) בתוכנה. מקצוע זה מאד מבוקש והתגמול עבור עבודה מסוג זה מאד משתלמת.

לימודי מחשבים במסגרת לימודי תעודה יכולים להיות בהחלט מספיקים כדי להשתלב בעולם ההיי-טק והמחשבים כדי לקבל עבודה אטרקטיבית ומשתלמת.

אין תגובות:

פרסום תגובה