בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 27 ביוני 2012

לימודי תעודה באילת


אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל ושוכנת על חוף ים סוף. אילת בורכה במזג אויר שמשי כמעט כל השנה ומהווה כאטרקציה הגדולה ביותר לישראלים המבקשים לצאת לנופש. מלונות אילת ידועים בפינוק אותם הם מעניקים לאורחים ובמבצעי הכל כלול המפנקים. ארוחת בוקר במלון באילת מהווה חוויה קולינרית ושלל האטרקציות בעיר ובמלונות מספקים כל משפחה ישראלית. באילת ניתן למצוא אתרי צלילה מיוחדים המושכים תיירים רבים ומוקדי בילוי מהנים במיוחד. העיר משגשגת תודות למספר הנופשים המגיעים אליה ורבים שוכחים כי אילת היא קודם כל עיר. אמנם עיר תיירות אך יש בה חיים מעבר לבתי המלון, חוף הים, מסעדות ומקומות בילוי. אין באילת אוניברסיטה אך לאוניברסיטת בן גוריון יש שלוחה פעילה. מעבר לכך ניתן למצוא מכללות ובתי ספר מקצועיים בהם ניתן לרכוש תואר ראשון, לימודים מקצועיים, לימודי תעודה, לימודי הנדסאים וגם לימודים אלטרנטיביים. צעירים היורדים לאילת יוכלו ליהנות ממזג אויר חם כל ימות השנה, להשתלב בעבודה באחד מבתי המלון או המסעדות הרבות, ליהנות משלל האירועים המתרחשים בעיר ולחיות בעיר ללא מע"מ.

מה ללמוד

ניתן לרכוש תואר ראשון במגוון קורסים וחוגים. המכללות ושלוחת בן גוריון מספקות במסגרת לימודי בוקר ולימודי ערב מגוון אפשרויות שסטודנט יכול למצוא בכל עיר אחרת. אפשר ללמוד אמנות, רפואה משלימה, מנהל עסקים, מדריך טיולים, קורסים לברמנים, לימודי הנדסאי, לימודי מחשבים ועוד. המרצים בחלקם הם תושבי העיר וחלקם מגיעים ללמד וחוזרים למרכז. מי שמעוניין לשלב הרבה הנאה לצד הלימודים יעשה טוב אם יבחר באילת כעיר המגורים לשלוש או ארבע שנים ויוכל לרכוש תעודה או תואר תוך הרבה בילויים ומציאת עבודה בקלות. החיים באילת נוחים והאווירה התוססת והצעירה בעיר מתאימה לרוחם של הסטודנטים האוהבים לשלב לימודים ובילוי.

יתרונות הלימודים באילת

כדאי ללמוד באילת באווירה של חופש, רגע לפני שנכנסים למעגל העבודה ולמסלול החיים הנורמטיבי של הקמת משפחה, גידול ילדים, משכנתא, ביטוח משכנתא, חובות ועוד. במקום להתמודד על משרות פנויות, פקקים, עומס בספריה וחיים בעיר ניתן ללמוד באווירה יחסית חופשית. החיים באילת זולים יותר מאשר הרבה ערים אחרות וגם אפשרויות העבודה הן רבות. כך ניתן לשכור דירה זולה בהרבה מאשר תעלה באיזור המרכז, ליהנות מחיי תרבות ובילוי עשירים, לפגוש תיירים ישראלים ותיירים מכל העולם ותוך כדי הלימודים לעבוד ואף לחסוך כסף. התחבורה הציבורית בעיר יעילה ומחירי המוניות נמוכים. החיים ללא מע"מ מוזילים את עלויות הקיום וניתן ליהנות ממחירים זולים משמעותית באחד מהקניונים הרבים המפוזרים בעיר. אילת היא עיר מהנה ואווירת הלימודים משוחררת יחסית למוסדות האקדמיים שבמרכז. מעבר לכך אילת קרובה לסיני וניתן לקפוץ לכמה ימים להירגע בסיני וליהנות מכמה ימי שלווה בזמנים רגועים ואף ללמוד למבחנים בתוך חושה לצד הים.

אין תגובות:

פרסום תגובה