בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 27 ביוני 2012

להפוך את התחביב למקצוע


פתגם סיני עתיק אומר שמי שממש אוהב את העבודה שלו לא צריך לעבוד אפילו יום אחד בחיים....
כאשר אנו מתעסקים בתחביבים שלנו אנחנו לא מצפים מאיש לשלם לנו על כך גם אם זה מתיש כמו ריצה, כואב כמו איגרוף, משעמם כמו דייג או יקר כמו העיסוק באמנות לסוגיה... לכן, מי שממש אוהב את העבודה שלו לא מרגיש שהוא עובד והיום עובר לו ממש כאילו הוא עסק באחד מהתחביבים שלו.
כמו בכל עבודה עבודה אחרת, גם במקרה זה תצטרכו ללמוד על מנת לבצע את העבודה שאותה אתם אוהבים, הבשורה הטובה, כמובן, היא שגם הלימודים יהיו מעניינים מאוד, כך שמדובר בחבילה כמעט מושלמת.
אז איך תוכלו לעבוד בתחביב שלכם ומה צריך ללמוד בשביל זה? כל התשובות בכתבה הבאה:

אימון גופני

אם אתם אוהבים ספורט, סביר מאוד להניח שתוכלו לעסוק בתחביב שלם במהלך יום העבודה.
כמובן שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פעילות באחד מענפי הספורט המקצועני. אם אתם ממש טובים וממש אוהבים כדורסל, כדורגל, אומניות לחימה, שייט או כל ספורט אולימפי אחר, יש סיכוי לא רע שתוכלו להתפרנס מהתחביב שלכם. אבל גם אם אתם לא שייכים ל"ליגת העל" של העוסקים בענף, תמיד תוכלו לעבור קורס מאמנים ולהתפרנס מהדרכה או מאימון של דור העתיד במקצוע.

אופנה

תחום האופנה מציע לא מעט משרות ל"מכורות בלבד" ואם אתן נושמות אופנה, יש לא מעט מקצועות מרתקים שבהם תוכלו לעסוק. האופציה הראשונה היא סטיילינג, רכישת בגדים לידוענים והתאמתם למבנה הגוף שלהם, לתקציב וזה לזה. על מנת לעסוק בתחום תצטרכו רשת קשרים ענפה, הבנה אמיתית באופנה, ואולי גם קורס קצר שמוצע במחר מכללות. עוד אופציה שיכולה להתאים לפאשניסטיות מקצועית היא עבודה כקנייניות או כמנהלת רכש בבוטיקים לאופנת על. בגדול, העבודה כוללת עלעול בלתי פוסק במגזינים כמו ווג ובאתרי אינטרנט בתחום האופנה (מה שאתן עושות בכל מקרה), בתוספת גיחות דו חודשיות לבירות האופנה העולמיות למסע קניות ענק בחנויות הסיטונאיות של גדולי המעצבים. לימודי רכש, קניינות ולוגיסטיקה יעזרו לכן להגיע למשרה החלומית הזו.

תכשיטים

עם כל הכבוד לבגדים, נעלים וצעיפים, אין כמו יהלומים בשביל לגרום לאישה אושר אמיתי ואם אתן באמת אוהבת את התחום אתן תמיד יכולות להרשם ללימודי גמולוגיה ולהשתלב בעסק לעיצוב טבעות אירוסין, צמידי טניס ושאר יצירות יקרות.

אומנות

יש לא מעט מכללות שמציעות לחובבי האמנות לקחת את התחביב צעד אחד קדימה ולהפוך אותו למקצוע לכל דבר.
אם אתם אוהבים לצייר, לפסל בחמר, לצלם או להכין מייצגים אומנותיים מכל סוג, יש סיכוי שתוכלו, בעזרת הלימודים הנכונים ולא מעט כישרון, להתפרנס מהתחביב שלכם. מכירת מוצרי אומנות באינטרנט או בגלריות, הצגת תערוכות במוזיאונים ואפילו ביצוע עבודות "מטעם" לטובת ספונסר כזה או אחר, ואם כבר סופנסר אז אפשר לסגור כמה טיסות לתאילנד על הדרך..

אין תגובות:

פרסום תגובה