בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 27 ביוני 2012

ימים פתוחים באקדמיה


כאשר אנחנו באים לבחור מוסד לימודים ותואר אנחנו נכנסים לשלל דילמות ועולים לנו מגוון עצום של שאלות כמו: לאיזה מוסד כדאי להירשם, אילו תארים כדאי ללמוד, מהי תכנית הלימודים בכל תואר, מה מחיר הלימודים לשנת לימודים באוניברסיטה, מה תנאי הקבלה לתואר והאם אני חייב לעשות בחינת פסיכומטרי על מנת להתקבל ללימודים. אלו רק חלק קטן מהשאלות שמציפים כל מועמד לפני ההרשמה ללימודים גבוהים, על מנת לקבל מענה לכל אותן שאלות אף יותר, כדאי ללכת לימים פתוחים.

 מה הם ימים פתוחים?

ימים פתוחים באקדמיה מתקיימים בכל מוסד לימודים אפשרי כמו: בתי ספר מקצועיים ללימודי ערב, מכללות אזוריות, מכללות פרטיות, מכללות אקדמיות, אוניברסיטאות ועוד שאותן ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. הימים הפתוחים מתקיימים על מנת לחשוף בפני המועמדים והמתעניינים את התחומים המגוונים והמרתקים הנלמדים בכל מוסד אקדמי. מדובר בדרך כלל באירוע עצום בו כל הפקולטות משתתפות על מנת למכור לבאים את מסלולי הלימוד שלה, התארים של ושלל המוצרים אותה היא מציעה. במהלך היום הפתוח המועמדים יוכלו ליהנות משלל הפעלות, הופעות וכמובן מי שנרשם באותו יום יכול ליהנות מהנחה משמעותית בדמי הרישום למוסד האקדמי, המבצע לרוב משתנה ממוסד למוסד. היום הפתוח לרוב נפתח בתקופה שלפני ההרשמה ללימודים ופותח את שעריו לכלל האוכלוסייה הבוגרת בארץ, המתעתדת להירשם ללימודים באותה שנה. הימים הפתוחים מהווים הזדמנות מצוינת על מנת להתרשם מהמוסד האקדמי, תוך קבלת פרטים מלאים לגבי המוסד, המסלולים הקיימים בו והמרצים המלמדים בו.

 למה כדאי ללכת לימים פתוחים?

הימים הפתוחים מהווים יתרון עצום עבור כל מועמד או מתלבט שאינו בטוח לגבי המוסד אליו הוא מעוניין להירשם או אפילו למסלול התואר אליו הוא חפץ להירשם. האינטרנט אומנם מוקף במידע, אך אין כמו ההזדמנות להתרשם מהמוצר באופן במיוחד אם מדובר בעתידנו הכלכלי. לא משנה אם אתה מעוניין להירשם ללימודי פסיכולוגיה, לימודי משפטים, לימודי קולנוע או צילום הימים הפתוחים הנערכים בשלל המכללות והאוניברסיטאות מעניקים לכם הזדמנות להיחשף לכלל התארים והמסלולים הקיימים, לא רק לתחום אחד. מה שמהווה הזדמנות מצוינת שמאפשרת לנו לקבל את כל הידע שאנחנו צריכים לגבי התואר אותו אנחנו מתעדים ללמוד. בנוסף לכך הימים הפתוחים מאפשרים לנו להתרשם באופן פיזי מהמוסד עצמו, מבחינת תנאי הלימוד במקום, איכות הקפיטריה, איכות המרצים, איכות המכשור והטכנולוגיה של המוסד, תוכנית הלימודים וכמובן החברה המאפיינת את המקום. אם אתם מתלבטים בין מגוון מוסדות לימוד, תוכלו לפתור אותה בקלות על ידי הימים הפתוחים. כדאי שלא תסתפקו ביום פתוח אחד, אלה תלכו לכל הימים הפתוחים הרלוונטיים למקצוע שלכם. הימים הפתוחים יאפשרו לכם לערוך תחקיר מעמיק ויסודי לגבי שלל המוסדות הקיימים בשוק. על ידי התחקיר תוכלו להשוות בין המוסדות השונים מבחינת היתרונות והחסרונות של כל מוסד ולהחליט בצורה אובייקטיבית ומחושבת איזה מוסד הכי מתאים בשבילכם מבחינת תוכנית הלימודים, שם המוסד, איכות המוסד והמרצים.

אין תגובות:

פרסום תגובה