בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 27 ביוני 2012

לימודי תעודה לסוכני שיווק ומכירות רכב


ענף הרכב בישראל הוא אחד הענפים הגדולים והרווחיים ביותר. הענף הולך ומתפתח, השוק עובר תמורות ומתמקצע ואם פעם לקוח שהיה מעוניין לקנות רכב חדש היה נכנס לסוכנות ומחכה שמישהו ייגש אליו הרי היום הלקוח נכנס לאולם מכירות הנושא מסר שיווקי, סוכן שיווק ומכירות מקצועי ניגש אליו ומלווה אותו לכל אורך הדרך עד לרגע קניית הרכב ואף ישמור איתו על קשר לאחר הרכישה (after sale). גם חברות הליסינג ואפילו מגרשי הרכב המפוזרים בכל הארץ הבינו כי היום ללא שירות טוב וללא גיוס סוכני שיווק ומכירות אדיבים ומקצועיים הם מפספסים מכירות ומצטיירים כנותני שירות גרועים מה שמדיר לקוחות מהם. בעקבות תובנות אלה, יחד עם משרד התמ"ת, הוקמה יוזמה לדאוג להסדרת העניין ולקיים קורס ספציפי עבור סוכני שיווק ומכירות לענף הרכב. לימודי תעודה אלה מוכרים על ידי גופים ממשלתיים שונים ובהם לשכת התעסוקה, ביטוח לאומי, משרד הקליטה, משרד התחבורה ועוד. בעקבות כך זוכים רוב הנרשמים לקורס זה במימון מלא או חלקי, זהו יתרון משמעותי על פני תלמידים הלומדים ומשלמים מכיסם עבור לימודי עיצוב פנים או לימודי הנדסה. ענף הרכב קולט את מסיימי הקורס בברכה ובעקבות כך הענף זוכה להתמקצעות, התייעלות ומאפשר לבוגרי הקורס להשתלב בעבודות בטוחות לאורך זמן עם אופציה להתקדם בענף.

איך מוכרים אוטו

לימודי התעודה אורכים כשנה. במהלך לימודי התעודה רוכש התלמיד מגוון כלים. לאחר לימוד תיאורטי עוברים לידע מעשי ובכך זוכה התלמיד לחשיפה בפני המקצוע בו הוא עומד לעבוד. תלמיד בקורס לימודי עיצוב פנים רוכש ידע אך כשהוא יוצא לשוק הוא עדיין לא מכיר את הענף, כך גם בוגר לימודי הנדסה. תלמיד המקבל תעודת סוכן שיווק ומכירות רכב יוצא לשוק עם מקצוע נדרש, משופשף דיו כדי להתחיל בעבודה ולהצליח בה, רוב הסיכויים שעוד בטרם קיבל את התעודה יוכל להשתלב במקום עבודה איכותי. במהלך לימודי התעודה עובר התלמיד קורסים כמו מבוא לאמנות המכירה, מבוא לשיווק, ניהול זמן, תקשורת בינאישית, העברת פרזנטציה מנצחת, קורס הפעלת מחשב, יסודות הארגון וכן הכרות מעמיקה עם ענף הרכב ומרכיביו: רכב תפעולי, ליסינג וכד'. במהלך הקורס עובר התלמיד סימולציות, משחקי תפקידים, ניסיון מעשי באולמות רכב וסדנאות העצמה אישית.

הכשרת מנהלים לעתיד

תעודת סוכן שיווק ומכירות רכב נדרשת כיום בקרב יבואני הרכב וחברות הליסינג. החברות הבינו כי על מנת לעמוד ביעדים עליהם לגייס סוכני מכירות מקצועיים למכירת רכבים המעוניינים להתקדם בתפקידי ניהול בחברה. עבודה בענף הרכב יכולה להוות מקפצה עבור מסיימי הקורס הרוכשים ניסיון בענף הרכב ויכולים בהמשך דרכם להתקדם לתפקידי ניהול שיווק ומכירות בחברות אחרות. סוכן מכירות מתחיל בחברת רכב מנהל מחזור של כמיליון שקל בחודש ולכן זוכה לניסיון רב בסגירת עסקאות מורכבות.

אין תגובות:

פרסום תגובה