בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 27 ביוני 2012

איך להפוך למאסטר רייקי עם תעודה


רייקי היא מילה ביפנית ומשמעותה אנרגיית החיים. למעשה מדובר באנרגית חיים המגיעה מתודעה עמוקה, יש האומרים מהתודעה האלוהית. האנרגיה, קי ביפנית או צ'י בסינית היא האנרגיה השופעת בכל בני האדם, חיות, צמחים, אבנים ולמעשב בכל הטבע סביבנו. אנרגיה זו זורמת בגוף האדם וכאשר יש שיבוש בזרימתה מתבטא הדבר במחלה. על ידי הנחת ידיים מעביר המטפל אנרגיה ממקום למקום ויכול לטפל המחלה ובסימפטומים שלה. כל אדם נושא אנרגיה זו ולפיכך יכול ללמוד ולהתכוונן באמצעות מורה או מדריך מאסטר רייקי לשחרור החסמים וניצול האנרגיה לריפוי וזרימה חופשית ובריאה. לימודי תעודה למאסטר רייקי נלמדים בקבוצות קטנות אך לפי המסורת היפנית רצוי ללמוד במסגרת של מורה ותלמיד אחד. מסלול לתעודת מאסטר רייקי מאפשר להכשיר אנשים שסיימו את שני השלבים הראשונים ברייקי, רייקי אחד ורייקי שנים. התעודה מאפשרת לתלמיד להכשיר מטפלים ברייקי ולהעביר סדנאות רייקי 1 ו- 2. לימודי המאסטר רייקי מעבירים ידע רב בנושא רייקי וכוללים חוויה רוחנית עוצמתית. אדם שנחשף לאנרגיית החיים יכול לרפא אנשים אחרים. הריפוי כולל ריפוי גוף ונפש. מסלול ההכשרה דורש מהתלמיד להתחייב ללימודים. ישנם מקומות בהם לימודי תעודה למאסטר רייקי יהיו קצרים ומקומות בהם ההכשרה ארוכה ויכולה לארוך שנה ויותר. בדיוק כמו לימודי ייעוץ עסקי, עומק הלימודים תלוי בבחירתו. התלמיד יכול לבחור בקורס מזורז או בקורס עמוק ומחייב.

מי לומד מאסטר רייקי

אנשים רבים שעברו תרגול ברייקי נוכחו לדעת ולטעום כמה השיטה היא מופלאה, פשוטה וחזקה. בעקבות גל ההתעוררות הרוחנית רבים מבקשים להפוך למאסטרים ולהיות מסוגלים להעביר את הידע הלאה. מאסטר רייקי לאחר הכשרתו ממשיך בלימוד אין סופי וצובר כלים וחוויות. רוב המורים ממשיכים לעבור בין מורים אחרים על מנת להתפתח רוחנית ולהתקדם עד שהם מרגישים צורך לבוא לידי ביטוי ומכניסים לשיטה מאפיינים משלהם. במסלול ההכשרה עובר התלמיד סדנאות רייקי 1 ו 2 שוב באופן פעיל ונהוג להשתתף גם בסנאת רייקי הנוהגת על פי מייסד השיטה סדנת אוסואי. במהלך הכשרתו לומד המורה לעתיד לבנות מערכי שיעור ולכתוב חוברות הדרכה. עם סיום הכשרתו מסוגל המאסטר רייקי להתמודד עם שאלות תלמידים, והוא מסוגל לחנוך תלמידים ומורים חדשים תחתיו. ברוב הלימודים יתנסה התלמיד בהנחיית קבוצות ברמות שונות לצד המורה שלו.

הטענה אנרגטית

אחד מהיתרונות של מסלול ההדרכה והתעודה הוא שהתלמיד עובר סדנת רייג'ו. בסדנה זו לומד המאסר רייקי להטעין אנרגטית. הרייג'ו מחובר לאנרגיית הרייקי אך כאן אין שימוש בסמלים. המאסטר רייקי לומד לטהר את אנרגיית הרייקי, לחזק אותה ובאמצעות ההטענה הוא יכול להגיע למצב בו הוא מטפל מרחוק באנשים. מאסטר רייקי הלומד לעומק ילמד כלים מתקדמים כמו שימוש בקריסטלים, טיפול עצמי, שימוש בצלילים מקודשים ועוד.

אין תגובות:

פרסום תגובה