בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 27 ביוני 2012

לימודי תעודה בתחום קידום אתרים


מכל עבר שומעים היום על קידום אתרים. חברות השכילו להבין כי הצלחת האתר תלויה בדירוג גבוה בתוצאות מנועי החיפוש כדוגמת גוגל, יאהו ועוד. אתר באינטרנט ללא קידום אתרים מקצועי במנועי החיפוש השונים לא יראה ולמעשה לא תגיע תנועת גולשים לאתר והוא לא יחזיר את ההשקעה. קידום אתרים מקצועי במנועי החיפוש יגרום להגדלת החשיפה וכך לאפשרות להביא להכנסות מהאתר או פניות של לקוחות חדשים לקבלת מידע או הזמנות. צעירים המעוניינים ללמוד קורסים  ללא צורך במבחן פסיכומטרי ולרכוש מקצוע פופולרי ההולך, מתקדם ומתמקצע יכולים לבחור בלימודי תעודה בתחום קידום אתרים וכך יקבלו הבנה וידע מקצועי רב בתחום תוך הבנה ולימוד כיצד מנועי חיפוש כמו גוגל פועלים, איך מבצעים קידום אתרים מקצועי, הבנה כללית במושגי היסוד הקשורים בעולם האינטרנט, בניית אתרים ואופטימיזציה וכן ילמדו לשלוט בכלי אינטרנט מתקדמים כדוגמת Google AdWords, Google AdSense  ועוד. היתרון בלימודי קידום אתרים הוא שלא נדרש ידע קודם ואין דרישות קבלה כמו במוסד אקדמי שם על התלמיד לבחור קורסים על פי מידת הצלחתו במבחן פסיכומטרי. קידום אתרים מאפשר לצעירים לרכוש מקצוע נדרש הקשור לעולם המחשבים ולהתקדם בדרכם המקצועית ללא צורך בלימוד אינטנסיבי וארוך באוניברסיטה או במכללה.

מה לומדים בקידום אתרים

תחום קידום אתרים קיים כבר שנים רבות אך רק לאחרונה עבר שדרוג רציני בישראל ובמקומות אחרים בעולם. כיום עבר התחום תהליך התמקצעות ועיון בלוחות מודעות הדרושים מגלה כי זהו מקצוע נדרש. קידום אתרים הוא מקצוע מורכב ויש בו נושאים רבים. נושאי הלימוד בתחילת הקורס כוללים הבנת מושגי יסוד באינטרנט ובקידום אתרים, הבנה במנועי חיפוש, מחקר מילות מפתח, SEO , SEM, PPC, שיווק ברשתות חברתיות ועוד. כדי להתמקצע בקידום אתרים כדאי לשלב בזמן הלימודים נושאי בנייה ועיצוב אתרים. אורך הקורס בקידום אתרים משתנה ממקום למקום. בהתאם לתכנית הלימוד, מיקום הלימודים (חברה, מכללה, מוסד אקדמי וכו') ונושאי הלימוד המרכיבים את לימודי התעודה. קורסים נמשכים בין שלושה לששה חודשים ולרוב נעים בין 60 ל 120 שעות.

ללמוד ולעבוד בקידום אתרים

רוב המכללות ומוסדות האקדמיה המוכרים כמו גם מכללות ללימודי ערב יציעו לימודי תעודה בקידום אתרים. גם חברות  לקידום אתרים פתחו את שעריהן ומציעות לימודים פרטיים. אפשרות נוספת היא למצוא מדריך מקצועי וללמוד באופן מקוון ופרטי. לאחר סיום הקורס בו לומדים כדאי לנסות ולצבור ניסיון בחברה העובדת בתחום לפני שחושבים על עבודה באופן עצמאי. התחום מבוקש, וחברות רבות מתחום קידום אתרים מציעות עבודה. לא רק חברות קידום אתרים או חברות לבניית אתרים מחפשות עובדים גם חברות מסחריות זקוקות לאנשים טובים. צעירים אשר עובדים בחברה ומעוניינים לפתח לעצמם אפשרות הכנסה חדשה יכולים לפנות למנהל החברה בה הם עובדים ולבצע קידום אתר החברה.

אין תגובות:

פרסום תגובה