בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 10 במאי 2012

להשלים בגרויות ולעבוד באילת

מלבד דמי השחרור שכל צעיר וצעירה מקבלים אחרי השחרור מהצבא, הם יכולים גם לקבל סכום נאה במסגרת של עבודה מועדפת. עבודה מועדפת יכולה להיות בתחנות דלק, בחקלאות, בתעשייה, במלונות או בכל מקום אחר אותו הגדירה המדינה. היתרון בעבודה מועדפת שאתם מקבלים גם את סכום המשכורת, שהוא לרוב מעל מינימום וגם בונוס נאה מהמדינה, אחרי כמה חודשים של עבודה. הרבה צעירים אחרי הצבא, אשר מעוניינים להירשם ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה, אבל צריכים להשלים או לשפר את ציוני הבגרות, בוחרים לשלב עבודה מועדפת עם לימודים ולטוס לאילת. שם הם מוצאים עבודה באחד מהמלונות בעיר ומשלבים לימודי השלמת בגרויות במכינה של המכללה באילת או בבית ספר מקצועי פרטי להשלמת בגרויות.

ללמוד ולהרוויח כסף באילת

במקום להזמין כרטיסי טיסות להודו, לתאילנד, לדרום אמריקה או לאוסטרליה, הרבה מהצעירים היום בוחרים להישאר בארץ ולהשלים או לשפר בגרויות. רובם בוחרים לעשות זאת באילת כך הם יוכלו למעשה לעבוד בעבודה מועדפת ולהשלים בגרויות במכינה של המכללה או באחד מבתי הספר להשלמת בגרויות בעיר. אילת היא יעד מאוד פופולארי מבחינת הצעירים לעבודה מועדפת ולימודים, בגלל שלל יתרונות. נתחיל בכך שעבודה במלון, לא רק מאפשרת לצעירים לעבוד במסגרת של עבודה מועדפת ולזכות בבונוס לאחר מספר חודשים, מטעם המדינה, אלה היא גם מהווה יתרון עצום משום שהיא מאפשרת להם לצמצם משמעותית את ההוצאות. עבודה בבית מלון מאפשרת לצעירים לחסוך הרבה כסף, בכך שהם מקבלים מטעם המלון קורת גג ולא צריכים לשלם כסף על שכר דירה והוצאות נלוות. בנוסף לכך העבודה היא במסגרת של משמרות, כך שהיא מושלמת מבחינת הלימודים. אם אתם לומדים במסגרת המכינה של המכללה, אתם יכולים להירשם בהרשמה מאוחרת ופשוט להמשיך ללמוד לתואר ראשון בתקשורת, מנהל עסקים, פיננסים, מחשבים או כל תואר אחר ולעבוד בבית המלון, במשך כל הזמן הזה.

ללמוד וליהנות באילת

היתרון הכי גדול בעבודה מועדפת באילת, היא אילת עצמה, אתם אומנם בוחרים ללכת לעבוד בעבודה מועדפת במקום לטוס לטיול הגדול אחרי הצבא. אבל אתם בוחרים לעשות זאת במקום הכי אקזוטי בארץ, בעיירת הנופש שלנו באילת. במהלך הלימודים והעבודה באילת, תוכלו לקחת פסק זמן מידי פעם וליהנות מתענוגות העיר. אילת מלאה באטרקציות, בהם תוכלו ליהנות ביום החופשי שלכם. אם אתם לא רוצים להוציא כסף, תוכלו ליהנות מהחופים המרהיבים של הים האדום או ממסיבות הבריכה במלון. אם אתם בליינים וחובבים את חיי הלילה, תוכלו ליהנות באילת מאינספור מסיבות בשלל המועדונים המפורסמים בעיר, שם מידי שנה מופיעים התקליטנים הכי מפורסמים בעולם. אוהבי האקסטרים יכולים ליהנות מאטרקציות ימיות, נסיעה פרועה על ג'יפ בין ההרים האדומים וצלילה באחת משמורות השוניות הכי מדהימה בעולם. לפני שאתם אורזים מזוודות, חשוב שתבצעו תחקיר מעמיק בנושא, אולי אפילו תיסעו לאילת, על מנת לברר את הפרטים באופן אישי ולראות אם הסידור אכן מתאים לכם.

אין תגובות:

פרסום תגובה