בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 10 במאי 2012

הטבות סטודנטים בלימודי ערב

סטודנטים ללימודי ערב, נהנים ממבחר הטבות וזכויות, בדיוק כמו סטודנטים ללימודי יום. הטבות שיכולות להקל במידה נכרת, על חיי היום יום, בשלל דרכים. תוכלו למצוא אינספור הנחות סטודנט, אשר נוגעות במגוון היבטים בחיים, כמו: נסיעה בתחבורה הציבורית, הטבות בהלוואות, הנחות משתלמות בתכנון חתונה ועוד שלל הטבות והנחות נוספות.

הטבות בתחבורה ציבורית

אם עליית מחירי הדלק ויוקר המחייה, רובנו נאלצנו לוותר על הרכב, במיוחד בגלל שחזרנו לספסל הלימודים ואנחנו פשוט לא יכולים להרשות לעצמנו הוצאות מיותרות. למזלנו, בתור סטודנטים מגיעים לנו שלל הנחות בתחבורה הציבורית אם זה ברכבת או בשלל חברות האוטובוס. כאשר אתם קונים כרטיס ברכבת שימו לב שיש לכם אפשרות לקנות כרטיס סטודנט, כרטיס שמעניק לכם הנחה בקנייה. אומנם ההנחה לרוב מסתכמת בחצי שקל על כל כרטיס, אך בשקלול שנתי, ההנחה די משתלמת. ההנחה בקווי האוטובוס השונים, היא לרוב הרבה יותר משמעותית והיא כוללת גם הנחה בקווים הבין עירוניים. אם אתם נוהגים לנסוע בקווי דן וקווים, תצטרכו לקנות כרטיס רב קו סטודנט, על מנת לקבל את ההנחה, אותו תצטרכו לרכוש במשרדים הראשיים של החברה. כאשר אתם באים לרכוש את הכרטיס, תצטיידו בתעודת זהות ותעודת סטודנט, אחרת לא תוכלו לרכוש את הרב קו של הסטודנט. אם אתם מתכננים לקנות כרטיסי טיסות להודו וליהנות מחופשת סמסטר בחוץ לארץ תשמחו לדעת, שגם על כרטיס הטיסה תקבלו הנחה בזכות כרטיס הסטודנט. ובכלל כרטיס סטודנט, מקנה לכם הנחות גם בחוץ לארץ, אם זה באכסניות או מסעדות שונות, לכן כדאי שתיקחו אותו אתכם ותיהנו מיום כייף זוגי עם שלל הנחות.

הטבות והנחות נוספות

מלבד שלל הנחות בתחבורה הציבורית שחוסכות לכם הרבה כסף על הדלק והחזקת הרכב, ישנם עוד אינספור הנחות סטודנטים מהן תוכלו ליהנות במהלך התואר. ראשית אם אתם חובבי בילויים וחיי לילה, תוכלו לזכות בשלל הנחות הכוללות בין השאר את הדברים הבאים: הנחות בהופעות סטנד אפ של סטנדאפיסטים מובילים בתחום, הנחות בהופעות של זמרים מפורסמים, הנחות בהצגות תיאטרון, בשלל התיאטראות בעיר, הנחות משתלמות במסעדות, הכוללות לרוב אחד פלוס אחד ועוד שלל הנחות אחרות. כרטיס סטודנט גם מקנה לכם הנחה בהוצאות הבית והמיסים, תוכלו להגיש בקשה לעירייה בצירוף תעודת הסטודנט שלכם, איתה תוכלו לקבל הנחה משמעותית בארנונה. ישנם מרכולים וחנויות, שיעניקו לכם הנחה בקניות. תוכלו גם לזכות באינספור הנחות בחנויות צילום, ספרים ועוד שלל חנויות אחרות. אם אתם מתכוונים להתחתן במהלך התואר, תזכו להנחה בעת פתיחת התיק ברבנות ובנוסף לכך תיהנו ממגוון הנחות משתלמות באולמות, מספרות ועוד. אם אתם מתקשים לממן את הלימודים, תוכלו לזכות בהלוואה, עם הטבה בלעדית לסטודנטים, באמצעותה תוכלו להחזיר את תשלומי ההלוואה לאחר סיום הלימודים. לסיכום, חיי הסטודנט, אומנם נוקשים, אך תוכלו ליהנות משלל הנחות שממתיקות את כל הקושי.

אין תגובות:

פרסום תגובה