בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 10 במאי 2012

עבודה סטודנטיאלית מושלמת

מלצרים, דיילים, סדרנים בקולנוע, מפעילי דוכנים, מאבטחים, עוזרי הפקה, נערי מים, שליחים ועוד אינספור עבודות זמניות מחכות לכם הסטודנטים, כדי שתעבדו בהם במהלך הלימודים. עבודה הסטודנטיאלית המושלמת, היא עבודה זמנית. אומנם לימדו אותנו שאנחנו צריכים להשקיע בעבודה לטווח ארוך, שתקדם אותנו ותעניק לנו תנאי טובים. אך מה לעשות שבתור סטודנטים, לרוב אין לנו אפשרות לעבוד בעבודה קבועה, בגלל הלימודים התובעניים שאינם מותירים לנו רגע אחד פנוי.

עבודה זמנית מושלמת לסטודנט

החיים הסטודנטיאלים יכולים להיות מאוד תובעניים, לרוב אנחנו צריכים להתמודד עם שעות לימוד רבות, תרגולים אין סופיים, ביצוע מטלות ועבודות, המשלבות בתוכן צורך של מחקר וניתוח נתונים סטטיסטיים. וזה רק קצה הקרחון שמחכה לנו במהלך הלימודים האקדמאיים, אבל מה לעשות שאנחנו לא תמיד יכולים להסתמך על ההורים או על המלגה, כדי לממן את הלימודים והוצאות המחייה שרק הולכות ומתייקרות. לא סתם אומרים שסטודנטים הם עם עני ומרוד, שטבוע בחובות והלוואות. בתור סטודנטים אנחנו צריכים לממן את שכר הלימוד שמגיע לעשרות אלפים מידי שנה, עם סכום המקדמה, הספרים, כלי הכתיבה, המחשב הנייד, הצילומים וההדפסות שנשלם עליהם במהלך כל שנה אקדמאית. בנוסף לסכום הנתון, תוסיפו גם הוצאות מחיה כמו: נסיעה בתחבורה ציבורית, הוצאות רפואיות שונות, קניית אוכל, שכר דירה, טיולים, בילויים, חדר כושר, חשמל, מים, ארנונה ועוד אינספור הוצאות אחרות שהופכות את חיינו לחוב אחד גדול. כתוצאה מכך שאין ברשותנו הרבה זמן פנוי לבילויים או עבודה, אבל אנחנו חייבים לכלכל את עצמנו, אין לנו ברירה אלה להסתפק בעבודה זמנית. עבודה זמנית, לסטודנט השואף יום אחד להיות נוטריון היא מושלמת משום שהיא לא קובלת אותו בלוח זמנים קבוע והוא יכול לקבוע מתי הוא יכול לעבוד ומתי לא.

טיפים למציאת עבודה זמנית

ישנם שלל עבודות זמניות בהן הסטודנט יכול לעבוד, אם זה בתור מלצרת של קייטרינג לאירועים קטנים או גדולים, דייל בשלל מוקדי מכירה ואירועים מסחריים גדולים, עוזרי הפקה בסדרות או הופעות גדולות, ספירות מלאי חודשיות, מדריכים בקייטנות ועוד שלל עבודות זמניות שלרוב מהוות פרויקטים זמניים לתווך מוגבל שמזכים אתכם בהרבה כסף, כמובן שהכול יחסי. הדרך הכי טובה למצוא את העבודה הזמנית, היא באמצעות כוח אדם או אתרי דרושים באינטרנט בקטגוריה של עבודות זמניות לסטודנטים. כמובן תמיד תוכלו לברר עם חברים בכיתה או באגודת הסטודנטים לגבי עבודות זמניות אולי אפילו במוסד הלימודים בו אתם לומדים. במקרה של עבודה זמנית אתם לא צריכים להתלבט, אין לכם אפשרות לסרב לעבודות וכל עבודה מברכת אתכם ומזכה אתכם בכסף הדרוש לכם כדי לממן את הלימודים. כמובן שאם מדובר בהצעות עבודה לא חוקיות, רצוי לוותר על העונג, כי המחיר שתשלמו עם תתפסו פשוט לא ישתלם לכם וכל המאמץ שהשקתם בלימודים ובניית הקריירה העתידית שלכם ירד לטמיון.

אין תגובות:

פרסום תגובה