בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום רביעי, 7 במרץ 2012

קורס טתא הילינג

קורס טתא הילינג אורך 3 ימים מרוכזים במהלכו לומד התלמיד מהי טתא הילינג, מכיר לעומק את שיטת הריפוי, לומד להתחבר לגלי טתא לא בשינה אלא במצב עירני (מצב עירות), לומד לתקשר עם אנרגיית הבריאות, לומדים כלי אבחון, טיפול וריפוי ועוד. עם סיום הקורס נהוג לקבל תעודה והתלמיד יכול להתחיל לטפל בעצמו, בבני משפחתו ובסביבה. באמצעות טתא הילינג ניתן לטפל לא רק בבני אדם אלא גם בחיות והטיפול מורגש היטב באופן מהיר אצל החיות ובאופן מעורר השתאות בעקבות השיפור המהיר המתבצע.

מהי טתא הילינג


טתא הילינג היא שיטת ריפוי המאפשרת לכל אחד באמצעות טכניקות וכלים פשוטים ליצור ריפוי, להניע להתפתחות, להוביל להעצמה אישית, להגשמה ולמימוש עצמי על ידי חיבור לאנרגיית הבריאה. מייסדת שיטת ריפוי טתא הילינג היא ויאנה סטייבל אשר קיבלה את הידע והכלים באמצעות תקשורים. ויאנה הצליחה באמצעות שיטת הריפוי להילחם במחלת הסרטן כאשר כל רופאיה אמרו כבר נואש ואמרו לה כי אין ברשותם כלים נוספים לעזור וכי ימיה ספורים. ויאנה נלחמה והצליחה על ידי תקשור עוצמתי לקבל ידע זה. באמצעות הידע בנתה שיטת ריפוי והצליחה למגר את תאי הסרטן מגופה ולהבריא לתדהמת רופאיה ובני המשפחה. גלי טתא הם גלי מוח הפעילים לרוב במצב שינה עמוקה. שליטה בגלי הטתא מאפשרים לנו להרחיב את התודעה , להיפתח ליכולות שלא ידענו כי קיימים בנו כמו יכולות נפשיות, יכולות פיזיות ויכולות רגשיות . באמצעות הרחבת התודעה והכרת הכלים החבויים בנו ניתן לבצע ריפוי המאפשר ריפוי פיזי ונפשי כאחד. טתא הילינג מאפשרת לאדם לחוות את העולם באופן מודע, לקחת אחריות, לשחרר מחסומים הקשורים במציאת זוגיות, למצוא בו זוג ולהתחיל לחפש מוצרי תינוקות.

איפה לומדים


ניתן למצוא מכללות אלטרנטיביות המציעות קורס טתא הילינג או לחלופין להירשם לחוגים על ידי אחד מהמדריכים הרוחניים. לרוב לומדים על ידי מנחה קבוצתית בעלת שם ביכולות התקשור והריפוי שלה. הלמידה נעשית בקבוצות קטנות ובמהלכן חווים התלמידים תקשורים ומרחיבים את המודעות כדי להכיר כלי ריפוי אנרגטיים, להתחבר לאנרגיית הריפוי המופלאה וללמוד כיצד לסרוק אנרגטית בני אדם על מנת לבצע אבחון גם אם האדם לא ניצב לפנים. ניתן לבצע טיפולים ממרחק ולשלוח אנרגיות טיפול כלליות לכל האנושות ולא רק טיפול בבן אדם ספציפי. לפני הקורס כדאי להירשם לסדנה בה ניתן לבדוק האם מתחברים לשיטת הריפוי ולמרה המבצע את החוג.

שחרור הנשמה


חיבור לטתא הילינג במצב עירני מביא לתוצאות שינוי מהירות ורבות, החיבור מרגיש כמו מעליות מהירות הטסות לשמים. ניתן לבצע ריפוי עצמי, לזהות בעיות רפואיות ולטפל בהן, לחדש תאים בגוף ולגרום למערכת הגוף לעבוד באופן יעיל ובריא. כלי הריפוי עובדים עם על נפש האדם, תחושות ורגשות. הטיפול מטפל בחסמים אשר נוצרו בילדות או בגלגולים קודמים ומביא לשחרור ולאפשרות להתפתח.

אין תגובות:

פרסום תגובה