בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שני, 13 בפברואר 2012

לימודי הפקת אירועים - יתרונות המקצוע

אנשים רבים בשלב מסוים בחייהם נמצאים בצומת דרכים בתחום של לימודים. יש אנשים שמעוניינים בלימודים אקדמאים בעוד יש אחרים שמעדיפים לימודי תעודה או מקצוע. כמובן שכל אחד בסופו של דבר צריך לבחור את מה שהכי מתאים לו ואת מה שהוא חושב שהוא יאהב. גם אם מדובר במשהו לא כל כך פופולארי.

אלו שמתלבטים לגבי אפשרויות הלימור תמיד ינסו לחשוב על מה ייצא להם בסופו של דבר מלימודי התואר או מלימודי התעודה. כמובן שהמטרה תהיה למצוא אחר כך כמה שיותר מהר עבודה שתביא להכנסה מכובדת. נתחיל מכך, שלפעמים דווקא הניסיון הוא זה שייקבע כמה משכורת תתקבל ולא מוסד הלימודים ממנו מגיעים.

מי שאוהב את חיי המסיבות, חיי האירועים, חיי השמחות מידי יום ודברים משתנים וכמובן רוצה גם לשלב לימודים לעתיד, כנראה שלימודי הפקת אירועים היא בדיוק הדבר בשבילו. כיום יחפשו אנשים בתחום שכבר יש להם ידע ולא יחפשו כאלו כמעט ללא כלום, כך שמי שרוצה להשתלב בתחום בהחלט חייב גם לחשוב על לימודים.

מה יש להפיק בדיוק?


ובכן עולם הפקת האירועים הוא רב גוני ויש בו הרבה מה לעשות. תחשבו רק על האירועים האישיים שאפשר לארגן כדוגמת בר מצווה, בת מצווה חתונות וכדומה. אתם בוודאי לא תבינו מדוע צריך מפיק אירועים באירועים משפחתיים והתשובה לכך היא פשוטה- זה חוסך הרבה זמן לאלו שמעוניינים באירוע כמובן ולא יכולים לקחת זאת על עצמם.

פרט לאירועים אישיים תחשבו על אירועים מסחריים גדולים כדוגמת כנסים, אירועי השקה וכדומה שניתן להפיק ולארגן אותם. אולי מדובר בלא מעט עבודה שדורשת המון תיאומים, המון טלפונים, המון סגירת קצוות והשגת ציוד לאירועים. בהחלט מדובר בכאב ראש לא קטן עבור המפיק אולם בסופו של דבר ככה צוברים מוניטין וכמובן כסף.

יותר מכך, השינוי שיש במקצוע וכל פעם שיש אתגר חדש ושונה יכול לתת הרבה מוטיבציה למפיק שמארגן את האירועים השונים. תחשבו שלא מדובר על עבודה שגרתית ומשעממת אלא על עבודה שדורשת מהמפיק כל פעם מחדש הרבה יצירתיות והרבה סדר שהם רק הבסיס. לימודים יתנו את שאר הכישורים והידע הנדרש בתחום.

אז מה כוללים הלימודים?


לימודים בתחום הפקת האירועים כוללים מגוון נושאים. לרוב הלימוד בתחום זה כוללים גם נושאים עיוניים כדוגמת ייזום אירועים, ארגון אירועים, סגנונות אירועים, התאמת תפאורה לאירוע וכדומה. הידע יעניק לא מעט כלים למפיק העתידי כך שהוא יידע ליישם אותם גם בשטח. תתפלאו בטח גם לשמוע אבל לרוב מסלולי לימוד אלו כוללים גם סטאז'.

הכוונה היא שבמסגרת הלימודים פשוט נצמדים למפיק אירועים ומסייעים לו באירוע. תחשבו שאחרי שכבר תעברו טבילת אש בצמוד למישהו מנוסה, ארגון האירוע הבא יהיה הרבה יותר פשוט וקל. כך שמי שיצר האירועים בדמו והוא אוהב שינויים ולא ממש מחבב שגרה, אין ספק שלימודים בתחום הפקת האירועים הן הדבר עבורו.

אין תגובות:

פרסום תגובה