בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 26 בינואר 2012

קורס ללימודי הוראת נהיגה

אם אתם אוהבים לנהוג, רוכשים כבוד לתורת הנהיגה הנכונה ואין לכם שום הרשאה פלילית או הרשאות על הפרות חוקי התעבורה. אם אתם סולדים ממצב הנהיגה בארץ ואתם מרגישים שאתם חייבים לעשות משהו כדי לשפר את המצב. אם אתם אוהבים ללמד ומרגישים שחינוך הדור הצעיר זו שליחות. קורס ללימודי הוראת הנהיגה, יעניק לכם את הכלים הדרושים, על מנת להשלים את כל שאיפתכם בכמה חודשיים בודדים.

מה תלמדו בקורס?


קורס מורי נהיגה נלמד בשלל מוסדות ובתי ספר מקצועיים לתחבורה בארץ, אשר קיבלו רישיון ועומדים בדרישות של משרד התמ"ת. תנאי הקבלה לקורס ללימודי הוראת הנהיגה, מחייבים מהמועמדים להיות בעלי רישיון של תקופה שהיא לא פחות משלוש שנים, הם חייבים להיות מעל גיל עשרים ואחד, הם חייבים להיות בעלי עבר נקי מבחינת הנהיגה והפלילים, הם חייבים תעודת בגרות או לפחות השכלה של שתיים עשרה שנות לימוד, הם חייבים הפניה ממשרד התחבורה, והתנאי האחרון הוא מעבר של מבחן נהיגה הנערך על ידי מפקח בית הספר לנהיגה. כדאי לדעת שבמהלך קורס לימודי הנהיגה, תשלבו למידה עיונית עם למידה מעשית. בין הנושאים העיונים של הקורס תלמדו: יסודות הנהיגה, דיני תעבורה, מבוא לפסיכולוגית האדם, דיני רישוי, שיטות להדרכה, נהלי נהיגה נכונה, בטיחות בנסיעה וטיפול במערכות ברכב, פיזיקה, תורת המבחנים, מחשבים, אתיקה מקצועית, מתן עזרה ראשונה, נהיגה למתקדמים, האדם בנהיגה וסיכוניו, מכאניקה של הרכב, תקשורת בינאישית, הנדסת תנועה ועוד. השיעורים המעשיים יכללו התנסות במתן שיעורי נהיגה, התנסות בבחינת התלמיד, הכנת תוכנית לימודים, התנהלות בשיעור, ניהול נכון של שיעור ועוד שלל נושאים מרתקים אחרים. על מנת לסיים את הקורס ולקבל את התעודה והרישיון להפוך למורה נהיגה ולקבל זר דליות מהמשפחה לאור ההצלחה, התלמיד חייב לעבור את כל הבחינות העיוניות והמעשיות בקורס הכוללות מבחנים פנימיים וחיצוניים.

למה כדאי להפוך למורה נהיגה?


מקצוע הוראת הנהיגה, טומן בחובו שלל יתרונות שהופכים את העבודה למושכת עבור שלל הצעירים והצעירות אשר פונים לתחום. מבחינה ערכית, מורי הנהיגה אחראים על הקניית הידע המעשי והעיוני, לדור העתיד של הנהגים בישראל. אפשר להגיד שצורת הנהיגה בארץ, מעוצבת הרבה בזכות מורי הנהיגה. מכאן שלמורי הנהיגה אחריות מאוד גדולה, המהווה סוג של שליחות לאומית, ללמד את הנערים שעובדים בחנויות למוצרי תינוקות על מנת לממן את הרישיון והגיעו לגיל בו הם יכולים להוציא את הרישיון הנחשף, כיצד להתנהל נכון על הכביש ובעצם להימנע מתאונות או תרבות נהיגה קלוקלת. מלבד השליחות הלאומית, מקצוע הוראת הנהיגה מהווה פרנסה יציבה ורווחית. ישנם מאות אלפי נערים ונערות, אשר נרשמים כל שנה ללימודי נהיגה, ככה שהפרנסה היא בשפע ולרוב עלות שיעורי הנהיגה לשעה, נעים בין תשעים שקלים ומעלה, תלוי עם מדובר ברכב ידני או אוטומט.

אין תגובות:

פרסום תגובה