בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום חמישי, 17 בנובמבר 2011

קורס סחר בינלאומי

תחום הסחר הבינלאומי היה קיים מאז ומעולם, פעם היו מובילים סחורות באמצעות גמלים בדרך המשי או ספינות שחצו ימים ואוקיינוסים עם שלל סכנות של טייפונים ופיראטים. כיום הסחר הבין לאומי הפך ליותר זמין וקל הוא נעשה על ידי מטוסים וספינות סחר אימתניות אשר עמידות בפני פגעי טבע. הסחר הבינלאומי מהווה את אחד מהשווקים הכלכליים החשובים ביותר, עבור הכלכלה העולמית. בלי סחר בינלאומי מדינות לא יכולות להתקיים ולהתפתח, כך שאין פלא שהוא משמש כקלף מיקוח חזק עבור מדינות העולם המערבי שמנסות להניע מאירן לבנות פצצת אטום. קורס סחר בינלאומי הוא בין המבוקשים במשק ומטרתו להעניק לסטודנטים את הידע הדרוש, על מנת להשתלב בשוק מבוקש ותחרותי זה.

להשתלב בתחום מבוקש


קוקה קולה, פילאטיס, איפון, בן & ג'ריז, סוברו ועוד הם שלל דוגמאות למוצרים אשר יובאו לארץ במסגרת הסחר הבינלאומי. קורס ללימודי הסחר הבינלאומי מתחלקים לשניים ישנם קורסים קצרים בני חמישה מפגשים לכל אלו המעוניינים לקבל את העקרונות הבסיסיים של תחום המסחר הבינלאומי בלי להתעמק בכל היסודות. הקורס הקצר לרוב פונה לאנשים בעלי ידע שמעוניינים ללמוד ולהתעדכן לגבי כל החידושים בתחום הסחר הבינלאומי. כל מי שמעוניין ללמוד את כל רזי התחום פונה לקורס הארוך שנמשך מאה שעות אקדמאיות. בסיום הקורס התלמידים עוברים מבחן ומקבלים תעודה אשר מעניקה להם את היכולת לעבוד במקצוע מבוקש במיוחד בשלל מקומות עבודה כמו: מגוון עסקים העוסקים בסחר בינלאומי, סוכני מכס, משלחים בינלאומיים, פקידי רישוי מכס ועוד. בנוסף לכך הלימודים מאפשרים לכל מי שרוצה לפנות לתחום הפרטי ולפתוח עסק של יבוא ויצוא. מסחר בינלאומי הוא תחום מאוד דינמי ואינטנסיבי, הוא תלוי בהרבה גורמים ודורש מהסוחרים להיות בעלי ידע רחב בתחום עם יכולת ניהוליות, יכולות לוגיסטיות, יכולות התייעלות ותחכום על מנת להצליח בתחום בינלאומי תחרותי.

יסודות הסחר הבינלאומי


קורס ליסודות הסחר הבינלאומי מעניק לתלמידים את הידע הדרוש על מנת לעבוד בתחום היבוא, היצוא והסחר בינלאומי. הקורס מיועד לעובדי מכס, יצואנים, משלחים בינלאומיים, יבואנים או כל מי שמעוניין להשתלב בתעשיית הסחר הבינלאומי ולהעמיק את הידע שלו בתחום. במהלך הקורס הסטודנטים ילמדו את יסודות המסחר הבינלאומי הכוללים את נושאי הלימוד הבאים: דיני חוזים, דיני פיננסים, ביטוח מטענים, דיני משפט בסחר בינלאומי, שילוח בינלאומי, הובלה ימית, חשיבותו של המסחר הבינלאומי לכלכלת ישראל והשפעתו על העולם, שיטות תשלום מקובלות במסחר בינלאומי, יסודות תהליכי היבוא והייצוא, הובלה אווירית, קרונות שיווק, שיטות לניהול משא ומתן, פקודות מכס, מאגרי מידע ושימושם, דיני יבוא ועוד. בנוסף ללימודים העיוניים הקורס יכלול גם צדדים מעשיים בהם התלמידים יתנסו בתהליכים של מסחר בינלאומי, ייבוא ושיווק. תחום המסחר הבינלאומי מאוד מבוקש, הקורס הופך את הבוגרים למומחים בתחום, הוא מעניק לתלמידים את כל הכלים והיכולות על מנת לצאת לשוק כשברשותם הידע המקצועי הדרוש על מנת להיכנס לתחום המורכב והדינמי הזה שקיים מאז ומעולם.

אין תגובות:

פרסום תגובה