בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שלישי, 18 באוקטובר 2011

קורס סקיפר - לאוהבי ים אמיתיים

בניגוד לדעה הרווחת לימודי סקיפר הם לא רק לעשירים בלבד, אלה הם פונים לכל מי שאוהב את הים ורוצה ליהנות מהגשמת חלום ילדות. לימודי סקיפר מעניקים לכל מי שרוצה את האפשרות ללמוד כיצד להשיט יאכטה ואפילו להפוך את זה למקצוע רווחי. קיימים מספר בתי ספר לשייט בארץ, אותם ניתן למצוא במגוון המרינות שברחבי המדינה. לימודי סקיפר מעניקים לנו את הידע המעשי והעיוני להתמודד עם הים, שמהווה את אחד מאימתני הטבע המאיימים ביותר אך גם הקסומים ביותר שקיימים בעולמנו המופלא. התלמידים נהנים לאורך הקורס משייט בים התיכון ואפילו מהפלגות לאיים הקרובים כמו קפריסין או יוון.

לימודים עם העצמה אישית


לימודי סקיפר, כוללים חומר מעשי ועיוני כשבסוף הקורס התלמידים צריכים לעבור את המבחן של משרד התחבורה, על מנת לקבל את הרישיון המיוחל ולהפוך לקפטנים מוסמכים לשייט. לימודי שייט, מורכבים מארבעה חלקים תיאורטיים, בהם לומדים על יסודות השייט ודרכי התמודדות עם אימתני הים. במהלך הקורס התלמידים ילמדו את כל מה שקשור לתפעול היאכטה, תיקון ואבחון תקלות, כלים להתמודדות עם אימתני הים ועוד שלל לימודי תיאוריה מרתקים הכוללים את הנושאים הבאים: מטאורולוגיה, חבלים, מפרשנות, טיפול ותפעול מערכות היאכטה, אבחון תקלות וטיפול במנועי היאכטה, יסודות הניווט, ניווט על ידי מצפן סרגל ומפה, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, תקשורת ימית ועוד. במהלך הקורס התלמידים מתנסים בסדנאות מעשיות, שמעניקות להם אפשרות לתרגל וללמוד את נושא ההפלגה בהתנסות חיה. התלמידים מתנסים בהפלגה בים הפתוח, תוך כדי שהם מתפעלים בעצמם את כל מרכיבי ההפעלה של היאכטה וחווים את הקשיים שמציב הים הפתוח. התלמידים מתנסים כל פעם באתגרים חדשים, שכל פעם תלמיד אחר משמש כקפטן ואחראי על מערך התפעול התקין של השייט. במהלך הקורס התלמידים מתנסים בתיקון ואבחון תקלות שיכולות לצוץ בזמן ההפלגה למנוע או לכל חלק מכני אחר ביאכטה. לימודי השייט הם לא רק עיצוב לוגו יפה הם מעניקים לתלמידים העצמה אישית ובטחון להתמודד לבדם עם אימתני הים הפתוח.

מקצוע מבטיח או תחביב


רישיון לסקיפר מאפשר לתלמידים המסיימים את הקורס לנסות את מזלם ולהתקבל לשלל עבודות במשק השייט. הם יכולים לעבוד בתור סקיפרים שמספקים שירות פרטי בתור משיטי יאכטה להפלגות פרטיות בשלל אירועים כמו: ימי הולדת, נישואין, ירח דבש, הצעות נישואין, אירועים עסקיים ובני מצווה. בנוסף לכך הם יכולים לעבוד בתור סקיפרים באוניות שייט תענוגות או אוניות סחר, עבודה זו מתאימה לאלה שרוצים לטייל מסביב לעולם ולחוות שלל הרפתקאות ימיות, עבודה זו מומלצת לרווקים שלרוב לא חוששים לעזוב את המשפחה. רישיון סקיפר יכול להיות מושלם בתור תחביב, ניתן לשכור כיום יאכטה במחירים סבירים וליהנות משייט לאורך רצועת החוף. לימודי סקיפר מהווים חוויה מדהימה שמעניקה לנו להגשים חלום וביטחון כלכלי שמאפשר לאוהבי הים האמיתיים ליהנות מעבודה רווחית ומרתקת.

אין תגובות:

פרסום תגובה