בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 9 באוקטובר 2011

חשיבה מעשית בהווה

לימודים הם זכות. לימודים הם צורך. לימודים הם חובה. לימודים הם אתגר. לימודים הם הנאה. לימודים הם כורח. אם נערוך משאל מה הם לימודים – סביר להניח כי נקבל תשובות שונות ומגוונות.
לא כל מי שמתעתד להיות סטודנט מתכנן לימוד ארוך טווח לקראת רכישת השכלה אקדמית. יש מי שלא בנויים ללימודים ארוכים ותובעניים ויש מי שמסיבות שונות,פרקטיות, מעדיפים לימוד בקורסים שבהם ניתן לרכוש מקצוע בתוך חודשים אחדים או להעשיר עצמם במידע על תחום מסוים מתוך כוונה ללמוד ולהעמיק בו בעצמם, מחוץ למסגרת לימוד מוסדית מוכרת ורשמית.
גם קורסי העשרה שונים עשויים להקנות ידע ששימש את הרוכשים אותו לתוספת עבודה בתחום חדש או לפתיחת אופקים חדשים.
אחד היתרונות של אתר המיועד למכלול של קורסים, קל וחומר אתר קורסיסט, הממחיש בסרטוני וידאו את הצפוי לכם בקורסים השונים, הוא בנגישות המידע המפורט וזמינותו, עושרו וגיוונו.

יתרון מובהק לאתר המציע קורסים מבוקשים:


הביקוש לקורסים בנושאים שונים יוצר את ההיצע שלהם. ניתן למצוא קורסים בתחומים שונים כגון: העשרה, שפות, ניהול, טיפולים, עיצוב, שוק ההון, מחשבים, אמנות, לימודי שייט ועוד. האתר מציע מידע יעיל לסטודנט העתידי בתחומים שונים, אשר בעלי האתר ריכזו את המידע הרלוונטי אודותיהם ממקורות שונים ובכך מאפשרים למי שמתעניינים בלימוד לקבל מושג ממוקד על הצפוי לו.
מחפשים מקורות מידע נוספים? היכנסו לרשת החברתית פייסבוק, גלשו בתוך פורום לימודים המצוי באתרים רבים, מצאו אנשי שיחה לדיאלוג במסגרת צ'אט, מודעות בעיתונים, תשדירים ברדיו ובטלוויזיה ובכל מםגש חברתי אקראי.

במגמת ביקוש גובר:


סריקת נושאי הקורסים המבוקשים עשויים להעיד על מגוון הנושאים המעוררים עניין ועל הגישה המעשית של חלק ניכר מהסטודנטים: אנימציה, הכרת שוק ההון, הפקת אירועים, ניהול משאבי אנוש, שיאצו, ציור, פסיכומטרי, אנגלית, אינטרנט.

לימוד און ליין:


אין עוד צורך להמתין עד שתגיע אליכם חוברת ההרשמה בדואר. אתר הקורסים המקיף הכולל לימודי תעודה מכיל מידע מפורט ועדכני (המתעדכן און ליין) בתחומי הלימוד ובמוסדות שבהם ניתן ללמוד.

התיאבון ללימודים:


לא בכדי מתואר הרצון ללימודים ולהשכלה במונחים של רעב וצימאון. אנשים פונים ללימודים מטעמים וממניעים שונים. יש מי שעושים את ראשית צעדיהם באזרחות ולפני שהם מתחייבים על מסלול לימודים ארוך ותובעני הם רוצים להתחיל ב"קטנה" וללמוד קורס קצר בנושא שמעניין אותם אבל הם לא רואים בו את העיסוק המרכזי בחייהם. יש מי שעבורם הלימודים הם הגשמת חלום ילדות ונעורים, תקופות שבהן מסיבות שונות נמנעה מהם האפשרות ללמוד. יש מי - בעיקר גמלאים – שעבורם הלימודים מהווים מסגרת למפגש חברתי להפגת הבדידות.

אין תגובות:

פרסום תגובה