בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 29 במאי 2011

יופי פנימי

מסלול לימודי עיצוב פנים, מסגרת לימודים ייחודית, המשלבת בין צרכי השוק הממוקדים לבין חווית לימודים עשירה. מסלול אינטנסיבי. שמטרתו הכשרה בצורה מיטבית והקנייה בזמן קצר יחסית, מקצוע מבוקש ורווחי. זה הזמן להפוך את הכישרון והתשוקה למקצוע וזו ההזדמנות להצטרף לדור הבא של מעצבי הפנים הישראלים.מדובר בלימודים המשלבים תשוקה לצבע,צורה ומרקם ואם זה הדחף הזורם בכם מוטב ותעשו מעבר תפישתי מהקורסים עליהם ננעצו חזק ההורים כמו לימודי מנהל עסקים ולימודי קרימינולוגיה וקיפצו לבקר

ללמוד לעבוד מהיום הראשון


המטרה העיקרית של מסלול הלימודים האינטנסיבי היא אחת: להוציא לשוק בוגרים היכולים לעבוד במקצוע מהיום הראשון. לכן מעבר ליסודות המקצועיים ולפיתוח החשיבה היצירתית אנחנו מתמקדים בכלי העבודה הבסיסיים, העצמאות המקצועית ויכולת הביצוע בשטח.
תכנית לימודי עיצוב פנים הינה עשירה, תובענית ומדויקת. המסלול האינטנסיבי משלב לימודי תשתית ותיאוריה, שיעורים בסטודיו לעיצוב ולימודי תוכנות עיצוב מקצועיות. הלימודים מתובלים בקורסי העשרה, בסיורי שטח מקצועיים ובהרצאות אורח של אנשי מקצוע בולטים, מן הארץ והעולם.

סדנאות


גולת הכותרת של רכישת הפרקטיקה המקצועית הנה העבודה המעשית והסדנאות המקצועיות. במסגרת העבודה המעשית מתנסים הסטודנטים כבר בשלב מוקדם של מסלול הלימודים בפרויקטים מלאים ועבודה מול לקוחות 'אמיתיים'. הפרויקטים המעשיים מתבצעים בחניכה צמודה של אנשי מקצוע ומהווים סימולציה מדויקת לחיים המקצועיים שמחוץ לחממה הלימודית.
הסדנאות המתקדמות מגיעות לקראת סיום מסלול לימודי עיצוב פנים. סדנאות אלו מרחיקות מעבר להכשרה הבסיסית המקובלת ומקנות לכם את הכלים להתנהל בשוק העבודה החל מהיום הראשון. הסדנאות המתקדמות כוללות את סדנת 'מקצועות' – סדנת התמחויות מקצועיות. ואת סדנת 'היום שאחרי' - פיתוח העסק העצמאי וההתמודדות בעולם ה'אמיתי'.

נושאי הלימוד


עיצוב בסיסי-הכרות עם מושגי היסוד של השפה העיצובית: קומפוזיציה, סימטריה, משקל, חומר, צבע, אור. מחקר ופיתוח של רעיון מופשט, הבנת חלל ותפיסה תלת מימדית.
תהליכי תכנון וישום -לימוד, ניתוח והבנה של תהליך תכנוני שלם במסגרת עבודה בסטודיו לעיצוב. פיתוח חשיבה יצירתית ויכולת ביטוי אישית של רעיון עיצובי במרחב. טיפול במגוון רחב של נושאים: עיצוב הבית הפרטי, עיצוב פנים של חללי אירוח, חללים מסחריים, חללים מורכבים וכד'.
לימודי עיצוב פנים - לימודי סטודיו-במהלך לימודי עיצוב פנים הסטודיו משמש כמעבדה חוויתית בה מועלים נושאים, נחקרים ומפותחים לכדי פרויקט עיצובי. בסטודיו לומדים 'דרך הידיים' טכניקות עבודה עם חומרים, רישום, שרטוט, קולאז', בנית מודל אדריכלי, תכנון ובניית רהיט.
התנסות בפיתוח פרוייקטים - מהסקיצה הראשונית, דרך עיצוב פנים של החללים השונים ועד לפרטים הטכניים של המבנה.
תולדות עיצוב פנים ואדריכלות- לימוד פרקים נבחרים בתולדות עיצוב פנים ואדריכלות.
שרטוט אדריכלי -הקניית מיומנויות בשרטוט אדריכלי ידני וממוחשב ובשפה הגרפית ככלי

אין תגובות:

פרסום תגובה