בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שני, 14 בפברואר 2011

קידום אתרים

זה לא סוד שהיום כמעט כל דבר שאנו רוצים או מחפשים עובר דרך גוגל או מנועי חיפוש מתקדמים אחרים באינטרנט. אם בעבר היינו מבקשים המלצה מחבר לסרט טוב שכדאי לצפות בו בקולנוע או מחפשים אחר טכנאי מחשבים להיעזר בשירותיו, היום מנועי החיפוש הם החברים החדשים שלנו ואליהם אנו בעיקר פונים. בעידן האינטרנט כולם כבר השכילו להבין את חשיבות הופעתן של תוצאות החיפוש במנועים אלה. רוב הגולשים בבואם לחפש מידע זה או אחר יתמקדו בתוצאות החיפוש הראשונות שמופיעות בעמוד הראשון, חלק קטן יותר יפנה גם לעוד עמוד או שניים הבאים ביותר וחלק זעום מאוד ימשיך וידפדף קדימה.עם תחרות עסקית כל כך קשה, כמעט בכל תחום, אין ספק שלהופיע ראשון או להיות מקושר באופן הנכון באינטרנט הוא עניין משמעותי מאין כמוהו. וכאן, בדיוק בנקודה הזאת, אתם נכנסים לתמונה...

ציון פסיכומטרי או נוכחות בכל פורום פסיכומטרי אחר אינה נדרשת, אך יש ביקוש לידע בנושאים רבים אחרים. כדי להיות מקדם אתרים מקצועי ומיומן יש להכיר לעומק את מבנה האינטרנט על בוריו. יש להכיר היטב ובאופן ספציפי את מנוע החיפוש "גוגל", שכן רוב מוחץ של הגולשים עוברים תחילה דרכו ולא ממשיכים לחפש במנועים אחרים ומסיבה זו יש לו חשיבות מכרעת בתהליך. תידרשו להבין מה משפיע על סקאלת האתרים במנועי החיפוש ויחסי הגומלין שבין כל מנוע ומנוע. פרט לכך, יש חשיבות לא קטנה גם להבנה בתחום של תוכן, תגיות ולינקים וניצול מקסימאלי של יצירת באזזז באינטרנט.

כדי לקדם אתר באופן מקצועי יש להבין כיצד מנועי החיפוש עובדים כשהם מחליטים להציג אתר מסויים בין הראשונים ולהציג אתר אחר בדפים מתקדמים או אחרונים. אך מעבר לכך נדרשת יכולת ניתוח והבנה של היריבים העסקיים המתחרים על אותה משבצת פרסום נכספת. כמו כן, יהיה עלינו גם להבין מי הוא קהל היעד שבו אנו מעוניינים ובאלו כלים ומשאבים אנו עומדים להשתמש כדי למשוך אותו דווקא לכיוון האתר שלנו באופן ממוקד ויעיל. בקיצור , בהחלט יש מה ועל מה ללמוד.

זוהי אינה מלאכה קלה כפי שבטח הבנתם ובדיוק בשביל כך קיים קורס קידום אתרים המקנה לכם את כל הכלים האפשריים איתם תוכלו לצעוד ולהצעיד את לקוחותיכם העסקיים ולמנף את תנועת הגולשים אליהם. בקורס כזה תיחשפו לאופנים שונים בהם ניתן לפתח, לטפח ולהעלות בכמה דרגות מעלה אתר כזה או אחר. השיווק באינטרנט שונה במספר אספקטים מהשיווק המוכר בעולם האמיתי ולשם כך נדרשת יכולת הבנה מעמיקה בתחום ובאופן בו הדברים פועלים. הרשתות החברתיות שפרצו לתודעת חיינו, דוגמת "הפייסבוק", "הטוויטר" וחבריהם, הם מזמן לא רק מקום להציג תמונות ולפגוש חברים מהעבר. כיום, רשתות אלה מהוות פלטפורמות מכובדות לשיווק, לקידום ולמכירות.
בחלק ניכר מהמוסדות המלמדים קידום אתרים ישנה התנסות מעשית מעבר ללימודי התיאוריה, ולעיתים אף ישנה חניכה אישית שמסייעת לתהליך ההכשרה. בסיום התהליך מקבלים תג הסמכה ויש לא מעט עזרה גם בתחום של חיפוש עבודה לאחר ביום הקורס. עכשיו הגיע הזמן לקדם גם את עצמיכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה