בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום שני, 31 בינואר 2011

עולם אחד- שפות רבות

אנו חיים בכפר גלובאלי ענקי ומלא בכל טוב. היום בשביל להכיר אנשים חדשים מכל רחבי העולם מספיק ללחוץ על כפתור המחשב, ופשוט לגלוש דרך הרשת לכל מקום שרק יתחשק.
האינטרנט מאפשר לנו היום לשוחח עם אנשים בניו-יורק, פריז ,ניו דלהי, סאו פאולו ואם ממש מתחשק אז גם עם איזה אי קטן ונידח.
ועל מנת להצליח ליהנות מהחוויה יש צורך קודם כל ללמוד את השפה או לפחות להשתמש בשירותי תרגום.היום כולם רוצים ללמוד שפה חדשה, בין אם זה עקרת בית, סטודנט של תואר שני, או צעיר אחרי צבא בעיצומו של קורס פסיכומטרי שחייב לעבור את הבחינה באנגלית. כולם כבר יודעים, שפה חדשה משמה אפשרויות חדשות רבות.

בשנים האחרונות הפכו בתי הספר ללימודי שפות לטרנד הכי חם.
לא עוד מורות מבוגרות לאנגלית וצרפתית מהתיכון ולא עוד האימה משיעורי ערבית ספרותית ביסודי.
היום לומדים שפה חדשה, במכללה, לא רק כי מכריחים אלה בשביל האפשרות לפרוץ קדימה ולהצליח לעשות את זה בגדול בכל רחבי העולם הגדול.

השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות, כאשר ישנו דגש על כל תלמיד ותלמיד והתאמת החומר לקצב הלימודי האישי, בניגוד ללימודי תואר שני או מנהל עסקים בהם הלימוד הוא בקצב אחיד של כיתת הלימוד.

בכל שיעור מלבד כללי התחביר הנוקשים שקיימים בכל שפה, תלמדו גם איך להתנהל בחיי היום יום, החל מאיך לקשור שיחה ידידותית ועד איך לסגור עסקה של מיליונים עם החברה הגדולה מסין.
תלמדו את שפת הרחוב ואת ביטויי הסלנג בכל שפה, בלי להזניח כמובן מהצד השני את תורת השיחה הדיפלומטית והעסקית.

דרך השפה תלמדו להכיר תרבות חדשה, תלמדו מה מותר ומה אסור, מה ייחשב בעיניי היפני לעלבון צורב, ומה יגרום לבריטי לחייך אליכם ולחשוב שאתם גדולים מהחיים.

דרכי הלימוד הם מאוד מגוונות, החל מכתיבת חיבורים ותרגילים, ועד לסימולציות של אירועים בהם תתנסו ממש בשיחה אמיתית. חלק מהקורסים עובדים בשיתוף עם השגרירויות השונות ובמהלך הלימודים יצטרפו לתלמידים דיפלומטים מארצות שונות ויבחנו מקרוב את ההתקדמות של כל תלמיד.

ניתן למצוא אף מקומות שעובדים ישירות מול הסוכנות היהודית, ומפעילות תוכנית שבה מצוותים את הלומדים לתלמידים יהודים זרים על מנת שיתנסו בשיחה של ממש אחד עם השני, וכמובן גם לקרב בין יהודים בכל רחבי העולם.

בתוכנית זו ישמשו התלמידים כמעין מדריכים וכמורים כאשר הם ילמדו את הצד השני את כל הסודות של השפה העברית ויחד עם זאת יקבלו אף הם כלים לשימוש נכון בשפה החדשה שזה עתה רכשו.

אם אתם מאלה שמעוניינים ללמוד בשקט ולבד תוכלו אף למצוא קורסים אונליין על גבי הרשת ללימוד כל שפה. התרגילים ישלחו באופן שוטף דרך המייל האישי והמרצה יהיה איתכם בקשר רציף לכל אורך תקופת הלימודים.

אז למה אתם מחכים? לכו ללמוד איזו שפה חדשה, כי איפשהו ברחבי העולם מחכה איזה אדם מרתק לדבר רק איתכם.אין תגובות:

פרסום תגובה