בחירת מסלול לימודים יכולה להיות מטלה לא קלה, כל אחד עמד באותה צומת דרכים רצינית בה הוא צריך לבחור את העתיד שלו, לבחור האם ללכת ללמוד באוניברסיטה או במכללה, האם ללכת ללימודים הומניים או אולי ריאליים, האם אנו מעוניינים להכנס ללימודי משפטים או לימודי רפואה, הלבטים השונים העוברים על הסטודנט לעתיד יכולים להיות קשים וארוכים, ואף לפעמים לאחר בחירת מסלול הלימודים אותם לבטים אינם שוקטים, אתר הלימודים הזה נועד לתת מידע מקיף אודות קורסים ומסלולי לימודים שונים, בכדי לעזור לסטודנטים לעתיד להחליט איזה מסלול ירצו לקחת בלימודיהם, קורסיסט נועד לתת מידע, ונועד לשרת את הסטודנט הקיים והעתידי כאחד. ידע זה כוח, וניתן לתעל את הכוח הזה לטובתנו.

יום ראשון, 30 בינואר 2011

הנדסאים ולימודי הנדסאים

רוצה להיות הנדסאי?

רוצים מקצוע מכובד שיאפשר לכם פרנסה בשפע? להשיג תעודה מקצועית מבוקשת כמעט בכל תחום ובלי שום צורך בזמן לימודים ארוך ומתיש? כנראה שהגיע הזמן שתחשבו על לימודי הנדסאים.

לימודים אלה פופולאריים ביותר כיום בדומה ללימודי משפטים, מפני שהם מאפשרים רכישת מקצוע פרקטי ומבוקש במינימום זמן. אורך הלימודים מסתכם בשנתיים אינטנסיביות אשר בסופם תקבלו תואר הנדסאים, שבעזרתו תוכלו להתקבל למשרות בהם תנאי התעסוקה והשכר מהטובים בשוק. תחום זה כולל ענפים רבים כך שאם החלטתם שלימודים מסוג זה הם המתאימים עבורכם כדאי שתדעו מהם האפשרויות העומדים בפניכם. להלן כמה מהיותר מרתקים.הנדסאי סאונד


מקצוע זה מיועד לאלו החולמים להשתלב בהפקות מוזיקה שונות ולאלו המעוניינים ביכולת להקים ואף לתפעל מערכות ואולפני הגברה, כך שאם המוזיקה אצלכם בדם זה המקצוע בשבילכם. לצד הלמידה העיונית קיימת במסלול זה התנסות מעשית רחבה, התעזור לכם להתקבל לכל משרה בה תחשקו בין אם מדובר ברדיו, בטלוויזיה, בקולנוע או בתעשיית ההקלטה וההגברה.

הנדסאי תוכנה


החידושים הטכנולוגיים בשנים האחרונות מעמידים את המחשב והאינטרט כאמצעים ראשיים של המאה ה-21. שחקנית מרכזית וחשובה בתחום היא התוכנה. במסלול הנדסאי תוכנה תלמדו שפות תוכנה מגוונות, איתן תוכלו לבנות תוכנות למחשב, אפליקציות לסלולר ויישומים לאינטרנט. בסיום הלימודים תוכלו למצוא עבודה במקומות רבים כבודקי תוכנה, מתכנתים, מפתחי אינטרנט ובעוד שלל תפקידים מרתקים.

הנדסאי בניין


ענף הנדל"ן רק הולך ופורח ולא נראה שהדבר ישתנה במהלך השנים הקרובות, ולכן לתפקיד הנדסאי הבניין תמיד ישמר מקום של כבוד. במסלול זה תרכשו ידע רחב בתחום הבנייה, החל מתכנון בנייה ובטיחות ועד לארגון וניהול פרויקטים בשטח. ותוכלו להשתלב בחברות נדל"ן וקבלנות רבות.

הנדסאי גרפיקה


לאלה שיצר האומנות בדמם אך עדיין מעוניינים להשיג תעודת הנדסאי, הבעיה נפתרה. מקצועות הגרפיקה תפסו תאוצה בשנים האחרונות בשל התפתחות שוק הפרסום והשיווק ומסלול זה יכניס אתכם לאחת התעשיות החמות שקיימות. במסגרת מסלול זה תעברו הכשרה מקיפה בעיצוב גרפי, עיצוב אתרים, ותוכנות גרפיקה רבות, כל זה בשילוב לימודי אמנות, וקורסי תקשורת דיגיטלית וחזותית. בסיום הלימודים תוכלו להשתלב בשוק העבודה כמעט בכל מקום כגרפיקאים וכמעצבים במשרדי עיצוב, משרדי פרסום, בעיתונים השונים, בהוצאות לאור ואף כעצמאיים.

הנדסאי אדריכלות נוף


נכון שהנדסאי נשמע מקצוע אפור אך זה ממש לא נכון, תוכלו להצטרף למסלול אדריכלות נוף וללמוד איך לעצב את כל הגינות והפארקים הכי יפים בישראל. החל מעיצוב הגינה המתאימה, דרך איך היא תשתלב הכי טוב עם הנוף ועד כיצד לתחזקה באופן שוטף. בסיום הלימודים תוכלו להשתלב במשרדי רשויות מקומיות רבות ואף בכאלה ממשלתיים.

מלבד המקצועות המפורטים ברשימה, תוכלו למצוא עוד מסלולים רבים נוספים כגון, הנדסאי תעשייה וניהול, אלקטרוניקה, רכב, מכונות, ביוטכנולוגיה, מחשבים, והרשימה עוד ארוכה מלהכיל.
אז פשוט תבחרו מהרשימה המובחרת ותהפכו את אימא למאושרת


אין תגובות:

פרסום תגובה